Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak szerintem felesleges az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem felesleges az eljegyzési buli?

Figyelt kérdés
Ha már egyszer lesz lakodalom belátható időn belül, akkor minek az eljegyzés kapcsán is jól teletömni a szűkebb rokonságot? Én az arra szánt pénzt akkor inkább hozzácsapnám az esküvő szervezéséhez, és akkor 1-2 dologból tudnék minőségibbet választani. Ez régen is szokás volt, vagy valami újkeletű hülye divat?
2013. jún. 8. 15:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket! Egy tényleg szűk családi körben szervezett ebéddel még nincsen nekem sem semmi bajom, de a nagy dínom-dánomokat teljesen feleslegesnek tartom. Például nemrég volt itt egy kérdés, hogy 200000 Ft elég-e egy 35 fős eljegyzési bulihoz, ez ihlette tulajdonképpen az én kérdésemet is, mert szerintem a 35 fő azért már nem a legszűkebb családi kör.
2013. jún. 8. 16:53
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem tartottunk, de kinek kinek ízlése szerint...

Egyébként régen is szokás volt az eljegyzés.

2013. jún. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
47%

Ha sok pénzem lenne, és buli őrült lennék, akkor tartanék lánykérési bulit, eljegyzési bartit, lánybúcsút, lagzit, meg mit tudom még mit is :D

De nincs sok pénzünk, és utálom a felhajtást, így nálunk csak szóbeli lánykérés volt (gyűrűnk sincs még, és lehet nem is lesz), és kéttanús kis esküvőnk lesz nemsokára.

Egyedül a mások lehúzását tartom "feleslegesnek" (parasztságnak), amúgy meg a buli jó dolog, ha élvezik :)

2013. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
22%

nem vagyok egy fukar ember, de személy szerint még egy nagyon kicsi esküvőre sem lennék hajlandó költeni. egyszerűen pénzkidobásnak tartom, és utálom a felhajtást.

bulizni imádok, minden hétvégén elmegyünk táncolni a párommal, de ha esküvő, akkor csak 2 tanús, aláírós történet jöhet szóba.

a lánykérés is nagyon szolid keretek közt zajlott. elmentünk egy számomra kedves helyre, gyűrűt húztunk, aztán egy finom ebéd egy békebeli kis étteremben csak kettesben.

2013. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk a lánykérés 2 személyes volt egy búzamezőn :) Manapság szinte mindenféle indokkal lehet rongyrázós buli tartani... Mi szerencsére nem ilyenek vagyunk.


Vagyis szerintem is hülyeség az eljegyzési összejövetel.

2013. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
47%
Annyi az értelme, hogy a szülők, testvérek megismerik az új családtagokat. Mi nem csaptunk nagy hepajt (mármint ahhoz képest, hogy nálunk rendszeresen összejár a család), itthon sütöttem, ill. grilleztünk a kertben, kb. 35-40 fő volt. Italt mindenki hozott magával, én alkoholt külön nem vettem, volt itthon bodzaszörp, limonádé, pár üveg Sangria, meg megittuk, amit a többiek hoztak, még maradt is pár bor, üdítő. Nem volt egy ökör ára, ügyesen kell összeállítani a menüt és kész. Nálunk egy ilyen családi öszeröffenés 20-30 fővel elég gyakori program.
2013. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!