Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mindenkinek megkérte a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek megkérte a párja a kezét, vagy van itt olyan akik 'csakúgy' megeggyeztek, hogy összeházasodnak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 16:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazából nem kérte meg a kezem csak szóba került a házasság azután meg már szerveztük is. Igazából nagyon jól esett volna ha olyan filmesen megkéri a kezem....de nem így történt:(
2009. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi is csak megbeszeltuk :)

32/N

2009. okt. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

engem elvitt Írországba és a kedvenc tengerparti halászfalunkban kérte meg a kezemet:) délután mentem haza a munkából és látom bőröndök elöl... na mindegy hosszú sztori:))

a főnökömtől úgy kért el 3 napra, mert nem volt már elég szabim:D húúú de csodálatos emlék lesz amíg élek! :))

ja, 9 év együttélés után történt.

2009. okt. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdon képen nekem sem kérte meg a párom...Nem valami romantikus:)Elmentünk egy ékszerüzlet előtt,azt mondta menjünk be....választottunk gyűrűt! (nagyon örültem neki,mert nem számítottam rá)Amikor felhúzta azt mondta:Na, akkor ezt már többé nem kell lehúznod :D
2009. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az esküvő előtt távkapcsolatban éltünk, mivel a férjem külföldi. Egyik nap, amikor felhivott telefonon, megbeszéltük, hogy akkor összeházasodunk. Én megmondtam otthon a szülőknek, hogy férjhez megyek és elkezdtem szervezni az esküvőt. Az időpontot is olyan egyszerűen határoztuk meg, hogy mikor jön a repülője. Igy egy szép hétfői napon volt a lagzink. Ő jött, hozta a gyűrűket, feleségül vett és ment vissza. Én meg intézhettem a vizumot, hogy utánna tudjak menni.
2009. okt. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem kérte meg a kezemet, nem is volt eljegyzés, (a mai napig sincs gyürünk) csak egyzserüen megbeszéltük, hogy össze akarunk házasodni, mert együtt akarjuk eltölteni az életünk hátralevö részét. AZ esküvö is csak mi meg a tanuk-tipusú volt, minden felhajtás nélkül. Idöközben készülödünk a 25. évfordulónkra... (Nekünk nem a külsöségek voltak fontosak!)
2009. okt. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
hát a jegygyűrű hatalmas nagy külsőség:DDD az más hogy nem volt rá pénz:D
2009. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint én nem is akartam férjhez menni, nem hiszek a papír hatalmában. Terhes lettem, az anyósom meg kétségbe esett, hogy most mit fognak szólni a szomszédok. Engedtem a nyomásnak, bár ne tettem volna. Na nem a párommal, vagy a kapcsolatunkkal van a baj, - az már 35 éve tart nagyobb zökkenők nélkül- hanem a drága mamával. Már az esküvő is kész rémálom volt, 1 hétig nem szólt hozzám, mert nem olyan ruhát vettem fel, amit Ő kitalált.

Szóval nálunk nem volt se lánykérés, se eljegyzés, csak megtörtént.

2009. okt. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem azzal indította az együttjárást, hogy megkérdezte: elképzelhetőnek tartom-e, hogy egyszer a felesége leszek, mert ha nem, akkor felesleges találkozgatnunk. Azt mondtam, gondolkozok rajta, pedig legszívesebben ott helyben igent mondtam volna, de nem akartam úgy tűnni, mint aki csak erre várt. Egy hónap múlva mondtam neki, hogy találkozgassunk, majd két hétre rá, hogy leszek a felesége. Mindezek külsőségek nélkül történtek. Egy év múlva esküdtünk meg, merta szüleinknek még ez is villámgyors volt. 15 éve vagyunk együtt.
2009. okt. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
nálunk sem volt lánykérés, mert valahogy az elejétől fogva annyira egyértelmű volt mindkettőnknek, hogy örökkön-örökké, ásó-kapa-nagyharang stb :) szóval tervezgetés volt, aztán 2 év után összeházasodtunk
2009. okt. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!