Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mindenkinek megkérte a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek megkérte a párja a kezét, vagy van itt olyan akik 'csakúgy' megeggyeztek, hogy összeházasodnak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 16:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Jajdejó!!!

Bocs,csak azt hittem,én vagyok az egyetlen,akinek nem volt letérdelős,sírós lánykérése:):):)

Szó szerint: "Mit szólnál gyűrűhöz karácsonyi ajándékként?"

2009. okt. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
Nekem ez az utóbbi változat tetszik,egy becsületes egyenes emberre vall.
2009. okt. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Fekete-tengeren húztuk fel a gyűrűt titokban , de előtte én vettem meg itthon(az eladó teljesen idiótának nézett és meg is kérdezte, h. minek hozzá menni egy ilyen pasihoz, akit sosem látok), mert ő napi 20 órákat dolgozott, hogy kaphasson szabadságot.
2009. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Nekem a férjem az egész család előtt a szüleimtől kérte meg a kezemet...
2009. okt. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

HUUu hát nagyon szomoru ezeket hallani!ugy erzem a legtobb férfi szégyelli megkérni barátnője kezét!ha megteszi csak ugy ha kettesbe vannak!az előttem válaszoló férjének gratulálok...ilyen hús vér emberekre volna szüksége a világnak!Az én párom csak addig jutott el hogy megkérdezte hogy hozzá megyek e feleségül!Én mivel nagyon fiatal vagyok/voltam azt mondtam hogy még várjon ezzel, ne siessen, először ismerjem meg tudjam hogy érdemes e ilyen ember mellett lekötni magam...persze ennek már 5 éve volt!még mindig fiatal vagyok:D és még mindig csak annyit mondanék neki hogy várjunk még egy ennyit!Ahogy ismerem a barátom a testvérével veteti meg a gyűrűt:))ezért nem leszek a felesége!valahogy ugy képzelem el hogy honapokat járja az uzleteket nélkülem és tényleg azt válassza ami neki igazán tetszik!a szivből választott ajándéknak van a legszebb varázsa:Dtovábbá meg egy olyan helyre visz el engem(közbe nem fecsegi ki hogy mit akar, csak ugy kirándulásként)ahol sem én sem ő nem járt!és majd ott kérné el a kezem...tutira a nyakába ugranék és gondolkodás nélkül igent mondanék!

20L

2009. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

ÁÁÁÁ,eszembe jutott,amikor az egyik ismerősöm bement az ékszerboltba,kiválasztotta a jegygyűrűket és mondta,megveszi a nőit,a párjáért meg majd bejön a barátnője...

Mondta neki az eladó,háát,ez nem így szokás ám!

2009. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!