Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Titeket hogy jegyeztek el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket hogy jegyeztek el? Tényleg olyan egy eljegyzés, mint a filmekben?

Figyelt kérdés
Olvastam már itt több választ is, hogy kit hogy, mind olyan romantikus, tökéletes. Pl. a tengerparton vagy valami csodálatos utazás közben, a legdrágább étteremben vagy valami nagyon különleges helyen, tényleg mint a filmekben. De most ez komoly? Én senki ilyet nem ismerek. A szüleim nem is emlékeznek az eljegyzésükre. Anyukám kétszer ment férjhez, másodjára is egyszerűen otthon leültek beszélgetni, elmondta a mostohaapám hogy mennyire szereti és hogy szeretné vele leélni az életét. Konkrétan nem is kérdezte, hogy hozzá menne-e anyukám. A keresztszüleim is simán csak megbeszélték és később tartottunk egy családi vacsorát, ott húzták a gyűrűket egymás ujjára. Semmi extra. Nektek komolyan ilyen mesebeli eljegyzésetek volt? Én valahogy az életben nem is tudom ezt elképzelni. Megkérdezték tőletek konkrétan azt, hogy "hozzám jössz feleségül?" vagy csak utaltak rá másképp, mint ahogy mondtam anyukám 2. eljegyzésén?
2013. aug. 3. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem kettesben otthon lenne a mesebeli.
2013. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Engem ugy kért meg h az utcán mentünk keresgélt a táskájában

elmondott egy szép verset letérdelve elém és megkérdezte h hozzá megyek e és én mondtam h IIggeenn :D hát lehet ennél lesznek szebb sztorik de nekem ez volt a legszebb .

2013. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
a youtubeon már egész nagy verseny kerekedett abból hogy ki hogy kéri meg a barátnője kezét :D nézz meg belőle egy kettőt, nagyon aranyos :D
2013. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
71%

Engem kétszer is megkért a párom,először ketten voltunk, veszekedés után beszélgettünk és egyszer csak megkérdezte,hogy leszek-e a felesége? Én igent mondtam.

Másodjára szilveszterkor,ekkor már gyűrűvel...indultunk haza a szórakozóhelyről,ahol voltunk,letérdelt elém,és megkérdezte megint,hogy leszek-e a felesége. :)

2013. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Az egyuttelesunk egy eves evfordulojan a kedvesem reggel, kavezas kozben egyszercsak felugrott "nem varok tovabb" felkialtassal, kirohant a szobabol, aztan vissza es mellemulve "nem terdelek le, ha nem haragszol, de hozzam josz felesegul?" mondattal atnyujtotta a gyurut, amit honapokkal azelott egyszer mutattam neki, hogy mennyire tetszik.

Nekem romantikus volt es tokeletes. Sosem vagytam terdenallasra, rozsakra, pezsgore, semmi extrara.

2013. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Rómában voltunk nyaralni, és vett egy adag kesudiót az ottani árustól. Eszegettem-eszegettem, és dió helyett egy arany gyűrű volt a kezemben. Kellett pár pillanat, amíg felfogtam, és akkor ott a Trevi-kútnál kérte mg a kezem. Felejthetetlen volt, minden évben elmegyünk azóta is oda.
2013. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Mi a kapcsolatunk elejétől tervezzük, hogy össze fogjuk kötni az Életünket. Volt egy kis tartozása a páromnak, amit a kapcsolatunk előttről hozott. Amikor ez lejárt, elkezdtünk tervezni. Amikor összegyűlt a pénzünk gyűrűre, akkor megrendeltük azt, amit előtte hosszas nézelődés-próbálgatás után kinéztünk. Számomra titok volt, hogy mikor készül el, a Párom ment el érte.

Amikor már nála volt a jegygyűrűnk, elhívott arra a helyre, ahol az első randink volt. Beszélgettünk, iszogattunk és aztán be kellett csuknom a szemem és elvezetett az étterem hátsó részébe. Amikor kinyithattam a szemem, egy mécsesekből kirakott szívben álltam, Ő előttem térdelt és elővette a várva várt gyűrűket. Elmondta mit érez, mit tervez velem és megkért, hogy legyek a felesége. Nekem nagyon szép volt és el sem tudnám képzelni másképp. Igaz, nem volt teljesen meglepetés, de nekem a házassági szándék közös döntés, így nem is kell, hogy ilyesmivel meglepjenek. :)


25N (jövő hónapban esküszünk)

2013. aug. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, megbeszéltük, hogy összházasodunk...::)

Aztán elmentünk másnap (meglepiből) egy romantikus kirándulásra a gödöllői kastélyba...:)

2013. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Irigységből lepontozni nagyon szánalmas ám.....
2013. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A lánykérés az édi volt, jól sikerült, Bp. óriáskerék. Számunkra Bp. külföld és nyaralóhely, úgyh szép volt.


Ellenben az eljegyzéssel kapcsolatosan pontosan ma veszünk össze a párom szüleivel, úgyhogy k.v.ra nem érzem mesebelinek a helyzetet, sőt :(

2013. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!