Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Titeket hogy jegyeztek el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket hogy jegyeztek el? Tényleg olyan egy eljegyzés, mint a filmekben?

Figyelt kérdés
Olvastam már itt több választ is, hogy kit hogy, mind olyan romantikus, tökéletes. Pl. a tengerparton vagy valami csodálatos utazás közben, a legdrágább étteremben vagy valami nagyon különleges helyen, tényleg mint a filmekben. De most ez komoly? Én senki ilyet nem ismerek. A szüleim nem is emlékeznek az eljegyzésükre. Anyukám kétszer ment férjhez, másodjára is egyszerűen otthon leültek beszélgetni, elmondta a mostohaapám hogy mennyire szereti és hogy szeretné vele leélni az életét. Konkrétan nem is kérdezte, hogy hozzá menne-e anyukám. A keresztszüleim is simán csak megbeszélték és később tartottunk egy családi vacsorát, ott húzták a gyűrűket egymás ujjára. Semmi extra. Nektek komolyan ilyen mesebeli eljegyzésetek volt? Én valahogy az életben nem is tudom ezt elképzelni. Megkérdezték tőletek konkrétan azt, hogy "hozzám jössz feleségül?" vagy csak utaltak rá másképp, mint ahogy mondtam anyukám 2. eljegyzésén?
2013. aug. 3. 19:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%
Nekem közvetlenül az esküvő előtti nap kérte meg így hivatalosan a kezem,mert én szerettem volna,de előtte nem álltunk úgy anyagilag,hogy megtehesse.Csak akkor előtte.3 barátnőmmel,az anyukámmal és férjemmel vásároltunk a városban,utolsó simítások a nagy nap előtt.Egyszer csak közli velem,hogy dolga van,és otthagyott a többiekkel.A barátnőim és anyum sugdolóztak,nekem már ez gyanús volt.Nagy sokára visszért a férjem,kérdezte indulhatunk e haza.Anya és az egyik barátnőm mondták,hogy ők még bemennek az Intersparba,de mi többiek jöjjünk haza.Elég késő volt már,így sötét volt már a lakásba.Én mentem előre,hogy lepakolom a cuccomat a hálóba.Mikor felkapcsoltam a villanyt,elállt a lélegzetem is.Az asztalon egy nagy csokor vörös rózsa,az ágyunkon szív alakban el voltak rendezve a rózsák,és a közepén egy gyűrűs doboz.Mondott egy szép beszédet,majd térdre ereszkedve megkérte a kezem,nem is kell mondanom,hogy a könnyeim is kijöttek. :)
2013. aug. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk nem volt eljegyzés, vacsora, meg ilyesmi, a lagzira spóroltunk, meg nekünk annyira ez nem is volt fontos. Megvettük a gyűrűket és kettesben otthon egymás ujjára húztuk. Nekem ez is elég romantikus volt. :)
2013. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Horvátországban naplementekor egy sziklán csücsülve megkérdezte hozzá megyek-e, és előhúzta a gyűrűt a zsebéből...Nem volt térdelés, vers stb szerencsére...nekem ez volt a legtökéletesebb,kicsit romantikus, de nem nyálas. Teljesen eltalálta az ízlésem. A csak megbeszéljük nálunk nem működött volna mert erről sohasem beszéltünk :)
2013. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Vajon akik lepontozzák a válaszadókat,azok irigykednek?
2013. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Engem felhívott a párom telefonon, hogy küldött nekem egy dalt f.cebookon amit ő írt és énekelt fel nekem, hallgassam meg. Nem volt internetem, így nem tudtam meghallgatni és erre mondta, hogy akkor menjek le a parkba (koliban voltam) és elénekli élőben. Az eredeti terve az volt, hogy meghallgatom a dalt és megkérdezi telefonon, hogy ha élőben megkérdezné akkor mit válaszolnék :D A dal maga a lánykérésről szólt, aminek az utolsó sora a kérdés volt :) Gitárral kísérte :) Aztán pedig felhúzta a gyűrűt az ujjamra :)
2013. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 awe válasza:
Engem az utcán ( HÉV megállóban) kért meg éjszaka a bulizásból hazafele menet! Nem hangzik jól, tudom, de ott voltak a barátaink és akkor tökéletesnek tűnt!
2013. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!