Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mért várom ennyire az eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért várom ennyire az eljegyzést? Hogyan álmodjam le magam róla?

Figyelt kérdés
3,5 éve vagyunk együtt. Én 21, ő 27. Még sulis vagyok, de azt tudom,hogy ő az igazi. Nem tervezi még, hogy megkér, kivettem a szavaiból. De én nagyon szeretném a fiatal korom ellenére is.

2013. aug. 1. 00:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudok tippet adni a leálmodásra, de mélyen hallgass előtte a dologról, mert nincs annál riasztóbb egy férfi számára, ha a nője eljegyzést akar kicsikarni.
2013. aug. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 huncutcicus válasza:
81%
Az eljegyzések 87% el sem jut az esküvőig. Ez elég riasztó szerintem.
2013. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
77%
Mert divat lett kihisztizni, és jól mutat facebookon.
2013. aug. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Nem akarom elriasztani azzal, hogy nyaggatom vele, ezért is szeretném ezt kiverni a fejemből, de minden romantikus pillanatban várom a gyűrűt. Tiszta hülye vagyok. Pedig nem hiszem, hogy változtna valamin
2013. aug. 1. 00:13
 5/35 A kérdező kommentje:
Kedves 3-ik. Elhiheted, hogy nem azért. Én teljes szívemből szeretem, azt akarom, hogy ő legyen a gyerekeim apja és vele akarom leélni az életemet!
2013. aug. 1. 00:16
 6/35 anonim ***** válasza:
37%
Ezek közül egy sem függ össze az eljegyzéssel.
2013. aug. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Így kezdődik minden ! Vagy mire gondolsz?
2013. aug. 1. 00:22
 8/35 anonim ***** válasza:
71%
Arra, hogy nem történik meg az eljegyzés tanuló korodban még lehet ő a gyerekeid apja.
2013. aug. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 huncutcicus válasza:
94%
Ha más hogy nem megy kérd meg te az Ő kezét ;)
2013. aug. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
25%

"Mért várom ennyire az eljegyzést?"


Kt lehetséges ok jutott eszembe:

1. Abban az esetben ha kizárólag háztartásbeliként képzeled el a jövődet: célod minél előbb megházasodni majd gyereket nevelni mert az még mindig könnyebb mint saját megélhetést, karriert építeni (ÉS mivel te lennél a gyerekei anyja így azt hiszed az garancia rá hogy veled fog maradni még ha nem is teszel semmit érte csak a gyerekeidnek élsz ő meg le lesz ejtve magasról. De ennek csak válás és tányércsapkodás lesz a vége X év múlva úgyhogy ne is fáradj. Én ilyen házasságba születtem bele szóval nem a levegőbe beszélek)

2. Mert hiába jársz már vele legbelül még mindig félsz hogy elveszítheted és azt hiszed az eljegyzés és a házasság majd tuti örökre hozzád fogja láncolni őt tehát ezt a problémát is kipipálhatod majd végre mert (szerinted) tökmindegy mit fogsz csinálni, hány kiló leszel stb. ő úgyis veled marad és csak téged fog kívánni az idők végezetéig.

3. Csupán anyukádéktól hallottad a mantrát mindig hogy "házasodj meg házasodj meg..." (amit ők azért mondogattak neked mert ha ők kénytelenek voltak fiatalon szülni - mert az ő fülüket is rágták az öregek - akkor nehogy már neked különb élet jusson karrierrel stb. meg különben is milyen jó lenne NEKIK egy unoka...) de már annyiszor hogy már te is úgy tekintesz az esküvőre mint életed egyetlen fénypontjára, csak a romantikus oldalát látod az egésznek (ami önátvágás mivel egy házasság gyakorlatilag "csak" gazdasági kapcsolat, romantikus mellékzöngével).

2013. aug. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!