Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit értetek az alatt, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értetek az alatt, hogy az eljegyzés közös döntés?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen olvasom ilyen kihisztizős eljegyzéses kérdéseknél, meg a többinél is, hogy ez közös döntés kell legyen.


Hogy kell ezt elképzelni? Szóval, miként állhat elő a nő azzal, ha ő szeretné az eljegyzést, és hogy beszélheti meg a férfivel, ha az egyébként nem hozza szóba. (És tegyük fel, nem 2 hónapja járnak, hanem évek óta együtt élnek)


Nekem így elméletben furcsán hangzik, de talán csak a helyzetemből kifolyólag. Nem tudom, hol a határ a "Beszéljük meg, ki hogy gondolkodik róla!" és a "Finoman célzok rá, hogy már kéne" között, mert számomra ez a kettő nagyon hasonlóan csengene. Hisz az elsőnél is kiderül, hogy a nő akarja, és a férfi érezhetné úgy, hogy a nő ezzel elvárást intézett felé, még ha konkrétan nem is mondta ki.


Leegyszerűsítve a kérdést: ha tudatja valaki a párjával egy ilyen beszélgetés során, hogy már szeretné, ha eljegyeznék, az nem hangzik elvárásnak?


2013. aug. 17. 11:56
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

..hat ez az nincs eskuvo se datum es szerintem nem is lesz hiszen ha neked nem fontos es nem az elejetol tartottad fontosnak akkor miert is venne el?

Hiszen megvan igy is minden hazassagal jaro elonye.

Egy ket tanus eskuvo tapasztalatbol tudom semmibe nem kerul meg uj ruhat sem kell hozza venni.

A tobbi kamu a baratod reszerol kifogas escap kibujo Ha el akart volna venni mar reg megtette volna.

2013. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne fontos? Az, csak nincs konkrétum. Igazság szerint most alkalom sem igen volt rá, most kezdünk ismét egyenesbe jönni...
2013. aug. 18. 19:43
 33/36 anonim ***** válasza:

Szerintem az általad leírtak alapján, egyszerűen csak türelmetlen vagy! Hiszen most KEZDTEK egyebesbe jönni, még nem tudtatok újból különmenni...gondolom a Párod is arra vár, hogy ezek rendeződjenek és ha minden akadály elhárul, akkor fog erre sor kerülni. Nyugi, szerintem itt nem lesz gond! :)


25N

2013. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
ket tanus eskuvohoz nem kell semmi meg egyenesbe sem kell jonni ezt te is tudod.
2013. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ő szép gyűrűvel gondolná a lánykérést, utána nagy esküvővel, és amíg ezt nem tudja biztosítani, nem kéri meg a kezed. Az is lehet, hogy azért hanyagolja a témát, mert rájött, nem téged szeretne elvenni. Ezt te tudod, hogy milyen a kapcsolatotok.
2013. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Két tanúst akar ő is. :) Ha valaki, akkor ő aztán falra mászna egy lagzitól, de én úgyszintén. Még szülőket sem akarnánk ott látni, főleg nem egy halom idegen embert.


Értékes gyűrűt meg nem hinném, hogy akarna, mert tudja, hogy én nem vagyok ilyen nagyigényű. Le is cseszném, ha több tízezret, sőt, többet ráköltene egy nyüves ékszerre.

2013. aug. 21. 20:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!