Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Reptéri ellenőrzésnél lebukhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reptéri ellenőrzésnél lebukhatok, hogy a gyűrű a kézipoggyászomban van?

Figyelt kérdés

Külföldön szeretném eljegyezni barátnőmet. Azonban a célállomáshoz többszöri átszállással lehet eljutni. Mégpedig repülővel!

Hogy csináljam, hogy a barátnőm ne vegye észre a gyűrűt a reptéri ellenőrzéseken? Az utazótáskára/kézipoggyászra gondoltam, hogy belerejtem majd, de átvilágításnál lehet, hogy kipakoltatják az egészet velem és akkor az egész oda. Mit tegyek? Járt már valaki így? Esetleg ismerőse?



2013. aug. 22. 23:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs benne semmi olyan, amit nem vihetsz fel a gépre (megengedett mennyiségen felüli folyadék, szúró-/vágóeszköz stb.), nem fogják kipakoltatni átvilágításkor. Hatalmas a forgalom manapság a reptéren, eszük ágában sincs ok nélkül bárkinek a csomagját kipakoltatni. Mellesleg kipakoltatáskor sem kell az egész csomagot szétdobnod, csak azt emeltetik ki veled, amit gyanúsnak találnak. Velem például egyszer pár összecsomagolt minilekvárt szedettek ki, aztán megnyugodva állapították meg, hogy egyik sem éri el a megadott 100 ml-t.
2013. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vihetsz gyűrűt a kézipoggyászban, emiatt tuti nem fogják veled kipakoltatni. Minden más szabályt tarts be és kész.
2013. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja. Fokozottan figyelj, hogy semmi ne legyen nálad ami gyanús lehet (olló pl. ) és nem pakoltatnak ki. Mindenképp kézipoggyászba tedd, feladandó bőröndbe semmiképp, hacsak nem szeretnéd valamelyik reptéri alkalmazottat boldoggá tenni.
2013. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A szalagon látják nagyon jól, hogy csak egy apró fémdarabról van szó. Az utazók 90% visz magával nadrágot, amin a gombok nagyobbak mint a gyűrű. Nem fogják kipakolni, csak figyelj hogy ne legyen benne túl sok folyadék, olló, plasztikbomba stb. :)
2013. aug. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

Háát,néhány dolog, amiért nekem már szétkapták vagy épp nem kapták szét a csomagomat:


C4 gyanú: kiderült, hgoy a szalonna a röntgenen pontosa úgy néz ki, mint a C4 robbanóanyag


Fegyver-gyanú: Voltaren krém tubusának a fém díszítése volt


Nem tudjuk mi ez de biztos fegyver: női irrigátor


Amit viszont szó nélkül felengedtek: a férjem helyben összeszedett egy bélfertőzést és a kezében szorongtatott fél literes rizsturmixot minden további nélkül a fedélzetre engedték.

2013. aug. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én már rengetegszer utaztam repülőn, eddig egyetlen egyszer pakoltattak ki csomagot, akkor is az arabok a hajvasaló miatt. Mikor elmagyaráztam mi az, kb sokkot kaptak, hogy milyen hülyék az európai nők XD


Tényleg arra ügyelj, hogy semmi kicsit is gyanús cuccot ne tegyél a táskádba.

2013. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én már orchideát is reptettem kihegyezett karókkal, amikkel elszánt emberek biztos képesek lennének eltéríteni a gépet, ha már a kisolló veszélyes fegyvernek minősül. Egy árva szót se szóltak miatta. Ugyan gyűrűt még nem szállítottam, de arany fülbevalót, ezüst nyakláncot, övet és hasonlókat már igen, semmi gond se volt. Eddig kb. 10-szer repültem, és még nem nyittatták ki velem a bőröndöt. Alaposan el kell olvasni, mit lehet felvinni és mit nem, úgy nem lesz gond. Viszont ne legyen a zsebedben, mert azt ki kell üríteni teljesen.
2013. aug. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Azért merült fel bennem a kérdés, mivel 4x repültem eddig, és ebből 2 alkalommal a németeknél a kézipoggyászomat kinyittatták, jól beletúrtak (nem szedtek ki mindent), majd tovább engedtek, Sőt a magyar oldalon mikor visszaértünk, még faggatóztak is hogy hol jártam :/ ) Nem akarok lebukni a gyűrűvel :)

2013. aug. 24. 11:58
 9/21 anonim ***** válasza:
Akkor te elég peches vagy ilyen téren :( Reméljük, most nem így lesz. Egyébként úgy tudom, az angolok veszik a legkomolyabban a reptéri ellenőrzést. Meg persze az amerikaiak :)
2013. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Remélem szeerencséd lesz

és azt is remélem, hogy a barátnőd igent mond, és boldogok lesztek, szóval sok boldogságot :))

2013. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!