Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Reptéri ellenőrzésnél lebukhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reptéri ellenőrzésnél lebukhatok, hogy a gyűrű a kézipoggyászomban van?

Figyelt kérdés

Külföldön szeretném eljegyezni barátnőmet. Azonban a célállomáshoz többszöri átszállással lehet eljutni. Mégpedig repülővel!

Hogy csináljam, hogy a barátnőm ne vegye észre a gyűrűt a reptéri ellenőrzéseken? Az utazótáskára/kézipoggyászra gondoltam, hogy belerejtem majd, de átvilágításnál lehet, hogy kipakoltatják az egészet velem és akkor az egész oda. Mit tegyek? Járt már valaki így? Esetleg ismerőse?



2013. aug. 22. 23:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Pont Amerikába vezet majd az út! Ott szeretném megkérni a kezét! Bostonig 1 átszállás tuti lenne, az addig 4 ellenőrzés. De később Bostonból Los Angelesbe mennénk, és ott szeretném megkérni a kezét, az megint 2 átszállás! Így tehát 6. Még mindig kicsi az esély, hogy lebukok? :/
2013. aug. 24. 16:52
 12/21 anonim ***** válasza:
21%
Eleve nem kellene addig gyűrűt venni, amíg igent nem mond, és akkor nem lenne ez... Amúgy szerintem a rendes poggyászba rakd, ne a kézibe.
2013. aug. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lesz semmi gyanús a csomagodban, akkor valószínűleg nem lesz gond. Illetve én még a helyedben azt megtenném, hogy a gyűrűt nem a dobozába, hanem pl. egy zokniba csavarva tenném el. De ha mégis lebuksz, na bumm, kérd meg ott helyben a kezét :D Szerintem az is nagy durranás lenne!
2013. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
"Eleve nem kellene addig gyűrűt venni, amíg igent nem mond, és akkor nem lenne ez..." Hol ÉLSZ te? :DDD Nem 6x szokták megkérni egy nő kezét, hanem egyszer. Előre megbeszélve nem lenne meglepetés. Bocs, de szeretjük egymást, igent mondana. Lehet nálatok ez gondot okozna, de nekünk nem kell előtte bebiztosítani magunkat!
2013. aug. 25. 18:23
 15/21 A kérdező kommentje:
Egy zokniba rejtett gyűrű nem gyanúsabb, mint egy gyűrűtartóban lévő gyűrű? Szerintem egyből kirámolnák az egészet, ha látnák, hogy csak valami ott teng leng a ruhák között.
2013. aug. 25. 18:23
 16/21 anonim ***** válasza:

Hát, erre így konkrétan nem gondoltam, mert elvileg egy gyűrű nem akad fel a röntgenen, csak ha szúrópróbaszerűen kipakoltatnak, akkor mégse egy bársonydoboz hulljon ki a táskából...


De teheted másba is, csak érted, ne legyen annyira egyértelműen gyűrűtartó. Mit tudom én, akár a neszeszerbe is teheted. Nem tudom, én mindig viszek magammal ékszert még sose nyittatták ki azt a dobozt, vagy kistáskát, esetleg szütyőt, amiben ékszer volt. Ennél többet nem tudok mondani, de mindenképp drukkolok, hogy titokban maradjon, és ne téged szúrjanak ki. De ne viselkedj idegesen, meg ne izzadd le a gatyádat, hogy jajj, mi lesz, átkutatnak? Mert akkor tuti át fognak :D

2013. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
eheh, köszi! :D
2013. aug. 25. 22:33
 18/21 anonim ***** válasza:
Tedd a zsebedbe és ne pakold ki, mikor átmész az ellenőrzésen. Becsipogsz, megmotoznak és tovább engednek.. Sőt szerintem a sok kulcs, öv, cipő stb mellett az sem fog feltűnni, ha kipakolod arra a tálcára, ami az ellenőrzésen megy keresztül, majd visszacsempészed a csomagba, amíg a barátnőd elmegy mosdóba.. Akkor az ember magával van elfoglalva, nem azt fogja nézegetni, hogy te miket pakoltál ki a zsebedből
2013. aug. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

"Hol ÉLSZ te? :DDD"


Budapesten, nem mintha lényeges lenne...


"Nem 6x szokták megkérni egy nő kezét, hanem egyszer. Előre megbeszélve nem lenne meglepetés."


Nálunk szerencsére közös döntés volt a házasság, nem olyasmi, amivel egyikünk meglepi a másikat, az a szülinapi ajándék szokott lenni... Ilyenkor sose értem, akkor a saját gyűrűdet is te veszed meg, vagy azt majd együtt?

2013. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell kipakolnod a cuccod, ha meg még is lenyomsz egy olyat mint Barney az Így jártam anyátokban, mikor a reptéren kérte meg Quinn kezét :)
2013. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!