Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » "Megfordult a fejemben, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Megfordult a fejemben, hogy megkérjem a kezed, de mostmár azért se! " Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy nem akartam az "eljegyzést" kierőszakolni, és ezelőtt nem is hoztam fel a témát.

Most azonban szervezünk egy családi bulit mindkettőnk családjával, és amikor meghívtuk a vendégeket,kérdezték hogy milyen alkalomból, nem tán eljegyzés...stb...

Több,mint 5 éve vagyunk együtt, engem régóta foglalkoztatna a dolog, ezért otthon próbáltam ezt felhozni még aznap este...

A párom eléggé hárította a témát, és azt mondta hogy semmi értelme az eljegyzésnek, mert rövid időn belül házasságnak is kellene követnie. Eleve ez rosszul esett, mert ezek szerint nem hogy eljegyzést, de házasságot sem mostanába tervez.Majd másnap, beszélgettünk egy ismerősünkről, akik rövid idege vannak együtt, de már jön a baba, és házasodnak is.Párom ezen fenn akadt, hogy milyen fura stb.stb.stb.Én erre elszóltam magamat, hogy nem mindenkinél olyan lassúak az események mint nálunk.Nos erre aztán bepörgött, és elejtette a kérdésben szereplő kijelentést: "Megfordult a fejemben, hogy megkérjem a kezed, de mostmár azért se! "

Szerintem elég gáz,hogy ezt kijelentette, mivel sejtheti hogy szeretném hogy eljegyezzük egymást, erre az orrom alá dörgöli, hogy most már azért se?

Megértem, ha még nem akar ilyen dolgot, de akkor ne "kínozzon" ilyennel hogy megfordult a fejében....

Szerintetek is bunkó kijelentés volt?


2013. aug. 28. 14:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%

Sokkal többről árulkodik ez az apró kijelentés, min csak bunkóságról.

Én a helyedben igen csak elgondolkoznék az egész kapcsolatodon és lezárnám.

2013. aug. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem udvariatlan és gyerekes is.
2013. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
94%
Igen, elég bunkó megjegyzés volt. Mindenesetre ezzel bebiztosította magát, hogy a következő 10 évben szóba se kerüljön a dolog.
2013. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%
Elég bunkó kijelentés. Én mondtam volna, hogy akkor tán le is út fel is út, mert csak azért sem akarsz egy bunkóval együtt élni.
2013. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
95%

Megérett ez a kapcsolat egy szakításra. Hogy áll a többi témával? Mert házasságra nem hajlandó (tehát elköteleződni). 5 éve együtt vagytok. A gyerekvállalás témához mit szól?

Ha ennyire nem egyeztek akkor kalap, kabát.

2013. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
93%

Bizony sok sírástól kímélnéd meg magad, ha kiadnád még most a szűrét!


Ez nem a házasságról szól, lehet anélkül is komolyan tervezni valakivel, de ő nyilvánvalóan nem tervez sehogy.

Nem kellesz neki eléggé.

2013. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
39%

Ha egy témával kapcsolatban beszólongatsz, az igen is kierőszakolás szerintem. Valószínű, hogy a párod szerint is, ezért reagált így. Ha nem feszegeted a témát, valószínű, hogy megkérte volna a kezed hamarosan, de ha én kényszerítve érezném magam valamire, már csak azért sem tenném azt, még ha amúgy hajlanék is rá.

Viszont megértelek, hogy ennyi idő után türelmetlen vagy. De ezt jobb lenyelni, a pasi nem szeretik, ha sürgetve vannak, ez csak ellenállást vált ki belőlük. Az én párom 7 év után kérte meg a kezem, pedig azt mondta, sosem akar esküvőt, én meg ezt tudomásul vettem és sosem erőltettem.

2013. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
95%
"Megfordult a fejemben, hogy veled maradjak, de mostmár azért se!"
2013. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
91%
Én ezt válaszoltam volna: "Megfordult a fejemben, hogy igent mondok, de mostmár azért se!" Ha ő nem akarja veled összekötni az életét, érdemes elgondolkodni, hogy tényleg Ő az igazi? Vagy inkább lépni kellene tőle, ha neki ennyire fontos a szabadság. Rendben, ha nem akar házasságot és megbeszélitek szépen, esetleg te elfogadod, hogy élettársak maradtok, de ilyen bunkó kijelentéseket ne tegyen!
2013. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
43%
Nekem ebből az jutott eszembe, ha mi van, ha azért szervezték a bulit, hogy meglepjen a lánykéréssel? Lehet, hogy ő és a családja tud róla, csak előtted akarták titokban tartani, hogy meglepi legyen? Vagy miért szervezik a bulit, ezt lehet tudni? És amiatt pörgött be esetleg, hogy így oda a meglepi?
2013. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!