Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csinál pontosan egy...

Mit csinál pontosan egy Marketing menedzser? és mennyit kell ehhez tanulni? Kb mennyit keres, mert megfordult a fejemben, hogy az leszek. De még pontosan nem tudom mit csinál.

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez aranyos. Nem tudod, mi az, de az szeretnél lenni. A Mene Dzseri nevű török közkórházban mossa a Market nevű betegek koszos ingét.

Főiskolai végzettség, ruhatár szak. Nagyjából: kereskedelmi ügyintéző.

2012. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antimod ***** válasza:

Cége válogatja. Promóciós tervet készít, esetenként saját maga az, aki kivitelezi ezeket. Ellátja, kézben tartja a marketingfeladatokat (offline, online, PR stb.).


Szintén cége válogatja, hogy mennyit keresnek, de azért általában többé-kevésbé megfizetik őket, mert ők hozzák az ügyfeleket a vállalatnak, sok múlik a tevékenységükön, motivációjukon.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tudom mi az nagyjából csak egy marketinges többféle dolgot is csinálhat..
2012. jan. 13. 06:44
 4/4 A kérdező kommentje:
És azt akartam kérdezni, hogy még is miket. Mert 1-2 dolgot azért tudok róla.
2012. jan. 13. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!