Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Visszaadnátok-e a gyűrűt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaadnátok-e a gyűrűt, ha úgy éreznétek, a párotok családja mindig erősebb hatást gyakorolna a párotokra, mint ti?

Figyelt kérdés
Anyuci szoknyája eset, nem konfrontálódik, mikor szükséges lenne. Ez előbb-utóbb a kapcsolat megromlásához vezet szerintem...
2013. szept. 30. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, de az esetek 80%-ban igen, az anyja mellett áll ki. Ha nincs köztetek olyan erő, ami a mamát, családot felülírja, akkor nincs remény, de mindig vannak kivételek. A legtöbb időt mégis velük töltötte, nem mindenki tud egyből váltani, ott a biztonság a gyökerei, mégiscsak biztosabb pont, mint egy xy éves kapcsolat. De mondom, az erő ha erősebb, akkor téged választ, ezt csakis TE határozod meg. Megvan-e benned :-)))
2013. szept. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha folyton anyucihoz rohanna, mellette állna ki helyettem, még ha nekem is van igazam, és mindig az ő véleményére adna az enyém helyett, akkor igen, visszaadnám, hogy gondolkodjon egy kicsit. Reálisan tudom, hogy milyen vagyok, nem várnám el folyton azt, hogy mindenben nekem legyen igazam, de azért van egy határ. Amíg egy férfi nem tud elhatárolódni anyucitól, addig az egész veszett ügy. Tartsa vele a kapcsolatot, segítsen neki, beszélgessenek, csináljanak, amit szeretnének, de ne legyen ez a hatásgyakorlás, mert az szánalmas egy felnőtt férfi esetében. Végülis már nem az anyja mellett ébred reggelente, hanem a PÁRJA mellett...

Szóval a lényeg, hogy a sokadik ilyen után százas, hogy visszaadnám neki a gyűrűt, de csak hogy gondolkodjon. Ha az anyját választja helyettem, akkor meg annyi volt. Tudod kinek hiányzik egy ilyen élet... :)

2013. szept. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már az elején olyan gondolataid vannak, hogy vissza kellene adni a gyűrűt, akkor az hosszú távon nem vezet semmi jóra. Ahhoz kevés az infó, hogy egyértelműen azt mondjam, hogy igen, de úgy tűnik nem vagy biztos a dolgodban. Jól látod, nem fog változni. Elég, ha a szüleimre gondolok. Ha most nem áll ki melletted, később sem fog, kérdés, hogy ezt meddig tudod tolerálni.

Ha nincs közel az anyós, lehet, hogy valamennyire sikerül kiiktatni. Ha mindenbe bele tud avatkozni, menekülj, amíg lehet.

2013. szept. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mikor megfordul a fejemben, hogy gyűrű vissza, és meg is kapta. Lett egy "morci" eskvő mégis, de nem lett belőle pár hónapos együttélésből, válás lett a vége.

---------

volt és van is anyós 1000 féle praktikával manipulálja a fiait és kritizálja a választottakat, nagyon sok sikerrel, minden körülötte lévő mennyeket eltakarított a környezetéből. Anyuka ebben az esetben, sokkal erősebb, mint te magad vagy, de az én esetemben emberére talált.

volt rá példa,hogy addig elment, hogy válaszút elé állította a fiát. Szerencsére, csak addig volt a hatása alatt mig a közvetlen közelében volt, amíg a bűvköréből kikerült már más volt a helyzet.

---

Ha szeretsz harcolni, hát tedd próbára a párodat! Ha akkor is kerüli a konfliktust a jövőben sem leszel vele boldog sajnos.

2013. szept. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én már rég szakítottam volna vele, ha az anyukája véleménye fontosabb az enyémnél.


A te helyzetedben igen, visszaadnám, és őszintén leülnék vele megbeszélni mi az ami zavar, és hogy kellene változtatnia ezen a kapcsolaton ahhoz, hogy működőképes legyen.


Írnál egyébként példákat, hogy miben nyilvánul meg ez a probléma?

2013. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Irányelvekre gondolok elsősorban, pénzbeosztás, szülő-gyermek kapcsolat. A prioritással van gond. Nálunk hagyják a gyereket huszonévesen élni, önálló döntéseket hozni, pofonra is esni, nem telepszenek rá, nem osztják be a pénzét, szabadidejét, de nem is bántják meg epés megjegyzésekkel stb.
2013. szept. 30. 12:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy ha veled él, házasodni készültök, akkor hogy tud az édesanyja beleszólni az életébe, irányítani?
2013. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyilván már az eljegyzés előtt szembetűnő lenne a probléma,tehát ott kezdődik,hogy nem fogadnám el a gyűrűt,vagy ha igen,sürgősen visszalépnék.Hiszen ahol ilyen gondolatok támadnak már a jegyesség időszakában,ott sok értelme nincs a házasságnak,ráadásul a meglévő probléma garantáltan el fog hatalmasodni.
2013. szept. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 12 éve vagyunk együtt a párommal és nálunk is ilyen uralkodni,megmondani mit csináljatok az apósék.

Nálunk após a szószóló,de csak ittasan mer,anyós sajnos sumákol,nehogy a pici fiát megbántsa...és igen jól csinálja! :)

Szóval 4 éve kb volt egy vita ebből...azt hittem az első é utolsó...hát nem,most hogy egy éves a kislányom valamelyik nap megint itt volt az apja és elmondta,hogy egy asszonynak (nem vagyunk házasok) otthon a helye,ne csavarogjon (szüleimhez járok haza délutánonként párszor)!! Az öregek a 20-as években élnek!

Szóval ha olyanok,hogy le lehet őket állítani,akkor ne add vissza a gyűrűt,de ha emlékszel több ilyenre,hogy téged vagy a családban bárkinek osztják az észt folyamatosan és a párod is olyan,hogy inkább nem veszekszik,rájukhagyja...keress normális párt!De még ott is ott lehet a rossz anyós/após

2013. okt. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most dönts el, hogy bírod e majd ezt egy életen át, vagy kár energiát pazarolni az egészre és lépj le. A pasik nem változnak.
2013. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!