Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Beszéljek róla?

Figyelt kérdés

Érzem a páromon, hogy el akar jegyezni, több dologból is észre vettem. Pl.: legutóbb azt mondta, hogy az ismerőse el akarja jegyezni a barátnőjét és hogy ő ad neki tippeket. Kérdezte, hogy én milyen lánykérésnek örülnék? Elég furcsa h én, amikor nem én leszek az alany...:D Én mondtam hogy egy hotelben képzelem el, ahol ketten romantikázhatunk...gyertyák, rózsa, stb. Erre néhány napra rá szállást akart foglalni, persze nem mondta, hogy miért... de szerintem egyértelmű...:-) Nem lehet ennyi véletlen! De nem szeretném, ha emiatt nagy költekezésbe kezdene, tudom hogy van jobb és olcsóbb is, ami időközbe eszembe jutott.

Szerintetek felhozzam újból a témát vagy inkább hanyagoljam, várjak amíg megint nem hozza ő szóba? Vagy ha felhozom újból a témát, akkor rájönne, hogy tudom, hogy mire készül és akkor elrontanám az egészet?


Új ötlet: Kirándulás a természetben valahol és közben kérne meg, ahová mindig visszamehetnénk és a gyerekünknek is majd fontos legyen. Ez még sem drága de szerintem emlékezetes. Erről vélemények? Valakinek van hasonló tapasztalata ezzel kapcsolatban?


24/N és 26/F



2013. szept. 30. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem beszélj vele.


Főleg azt nem ártana tisztáznod nála, hogy ne olyan lánykérést szervezzen, ami neked, mint kívülállónak tetszene, mert a nők sem egyformák. Pl. (bár az én páromnak szerencsére nem jutna eszébe ilyesmi) ha engem a fent említett módon kérnének meg... hát, azt nagyon silánynak és snassznak találnám. Bár engem eleve nem lehet rávenni a gyertyafényes-rózsás hotelban romantikázásra. A romantikával nincs baj, de ez már a nyál kategória nálam.


Szóval hozd fel, és mondd meg neki hogy inkább azt gondolja végig, mit szeret a barátnője, milyen jellem, ő minek örülne!


A kirándulás pl. már sokkal jobb ötlet, jóval romantikusabbnak találom, mint az elsőt.

2013. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, nehogy felhozd!

Nehogy már te mondd meg, hogy hogyan kérjen meg. Hadd döntse el ő, hadd lepjen meg.

Jó hogy nem te kéred meg az ő kezét.

2013. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hogy átláttál rajta, de ez egy kicsit olyan lenne, mintha elő akarnád írni, hogy hol kérjen meg, mert azt majd miylen jól lehet mesélni a gyerekeknek.


Hagyd, hadd szervezze ő, hagy tervezgessen, hisz örömöt akar okozni.


Én nem tudtam róla, hogy lánykérésre készül a párom, de fantasztikus és meglepő volt, amikor megtette. Az esküvőnk pedig az életem eddigi legtökéletesebb napja volt.

2013. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne beszelj vele. Ha tenyleg el akar jegyezni, legyen meglepetes, es legyen ugy, ahogy o eltervezi. Gondolom orommel foglalta le a hotelt, ne "buktasd le" a tervet, meg ne zavard ossze.

Masreszt ha valoban ennyire keszul a leanykerdesre, had koltekezzen kicsit, gondolom buszke ra, hogy ki tudja fizetni, es vegul is, egyszer van ilyen az ember eleteben.


En amugy nem akartam hotelban, sem egzotikus orszagban, direkt olyan helyen volt ami nekunk sokat jelentett, es ahova barmikor visszamehetunk.

2013. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Elnézést, félreértettem (első vagyok). Azt hittem tényleg egy barátodnak adsz tippeket... :D
2013. szept. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne rontsd el a meglepetést,ne hozd szóba a témát,maximum ha ő beszél róla.
2013. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Annyira de annyira túlzásba viszed a dolgot. Hagyd hogy minden menjen a maga útján. Ha már egyszer a hotelos dolgot mondtad akkor most ne zavard össze, mert már biztos lezsírozott mindent.

Én azt sem értem hogy a te gyerekednek miért lenne fontos az eljegyzésed? Majd ő neki a sajátja lesz az.

És miért nem verhetné magát költségekbe? Egy hotel, vagy egy wellness nem olyan baromi drága amit egy 26 éves felnőtt férfi nem engedhetne meg magának.

Annyira irányítani akarod a dolgot, ami nem jó. Dőlj hátra és élvezd ki a dolog minden egyes percét.

2013. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!