Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja van ennek a fiúnak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van ennek a fiúnak és hogyan beszéljek vele róla?

Figyelt kérdés

Nagyon szigorúan néz rám mindig, és én ettől elég ideges leszek, görcsölni kezd a hátam meg a derekam,lemervedek.Nem tudom mi baja van,miért néz olyan haragos arccal rám,ez már nagyon nagyon régóta megy így és egyáltalán nem beszélünk.Nagyon rossz!


Álljak oda elé,hogy mi bajod van velem,mert mindig rosszul vagyok,ha rámnézel? Nem akarom megbántani ezzel,de ez az igazság!!!


2012. jan. 28. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. jan. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kérdezzd meg, hogy haragszol rám, vagy miért így nézel? ha tetszem, akkor mosolyogni szokás..



ennyit mondjál

2012. jan. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. jan. 29. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!