Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Férfiak! Ti viccelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti viccelnétek eljegyzéssel?

Figyelt kérdés
Mondanátok viccből egy nőnek hogy egyszer majd elveszlek ?

2013. okt. 6. 22:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Egy újabb reménykedő nő...
2013. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Igen, szoktak. Vannak, akik nem gondolják komolyan.
2013. okt. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Tévedsz 1. :D
2013. okt. 6. 22:34
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Aki ilyesmivel viccel, az eléggé idióta.
2013. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
En pl gyakran osszebeszelek mindenfele zoldsegeket az asszonykamnak,de mar ismer es nem vesz komolyan....nem emlekszem de lehet mondtam mar neki azt is hogy egy nap elveszem.
2013. okt. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ezzel nem viccelni szoktak, hanem inkább maguk sem gondolják át rendesen. Így jutnak el kapcsolatok oda, hogy 10-12 év után a nő csak várja, hogy na mostmár komolyan mikor tartjuk az esküvőt? Szeptemberben. Jön az új év, telik az idő, nem kéne szervezni akkor, ha szeptemberben tartjuk? Na de ki mondta, hogy most szeptemberben? Aztán csak nem lesz semmi az egészből. De ez nem azt jelenti, hogy viccelt, mikor eljegyezte.
2013. okt. 7. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Egy felnőtt férfi nem viccel ilyenekkel. Aki pedig ezt teszi az egy idióta!
2013. okt. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

ez nem vicc, de még nem is eljegyzés.

Ez a mondat semmit nem jelent, csak annyit, hogy a férfi szándékában áll valamikor házasodni (nem házasságellenes), és komolyan gondolja a kapcsolatot azzal a nővel, akinek ezt mondja, de ez még korán se jelenti azt, hogy valaha tényleg meg fogja kérni a kezét, és feleségül fogja venni

2013. okt. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%
8-assal értek egyet. Az én párom is mondja h majd egyszer elveszlek, meg téged akarlak majd feleségemnek stb. stb. 28 éves amúgy, már nem feltétlen hülyeségből mondja. Én pedig nem is ragaszkodom ehhez görcsösen, ha megkéri meg kéri ha nem az se baj. Majd alakul.
2013. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
mondtam neki már párszor, azóta szét is mentünk...
2013. okt. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!