Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ciki ha egy lány kéri meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy lány kéri meg párja kezét?

Figyelt kérdés
Arrol lenne szó, hogy párom egyszer már jelezte a szándékát hogy örökre össze akarja kötni velem az életét. De sajnos volt 1 nagy bökkenő, nagyon nagy válság közepén estünk túl illetve tartunk! És nem szeretném elvesziteni, szeretném vele tudatni hogy nagyon szeretem!
2013. nov. 16. 17:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak eljegyzéssel lehet tudatni vele, hogy szereted? Mondd el neki, de méginkább éreztesd vele. Ennyi elég.

Majd ha ezek után még mindig úgy gondolja, akkor eljegyez téged.

2013. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

Igen ciki!

Ha egy pasi komolyan úgy gondolja, hogy hisz a házasságban, ezért eljegyzi a párját, ha azt érzi, hogy vele lesz a jövője, akkor azt meg is fogja tenni.

De ha ezt nem érzi, akkor nem teszi meg.

És ha a lánynak kell ezt megtenni, akkor ott már rég bajok vannak. Azt gondolod, hogy ezzel majd meg tudod tartani? Nem ezzel fogod megtartani. Hanem ha rendbe teszitek a kapcsolatotokat és minden problémát megoldotok.

És ha minden jó, akkor ő fogja megtenni.

Ez szerintem a férfiak dolga, mármint a lánykérés. Ezért is hívják annak.

2013. nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy pasi komolyan gondolja a dolgokat, azt te lerázni nem tudod, míg az ujjadra nem húzta a gyűrűt.

Tehát valami kamu van, és a kérdésedre: igen ciki, nem is kicsit.

2013. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Igen az.
2013. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Igen egyébként hogy képzelnéd?

Megveszed a gyürűt és letérdelsz elé?

2013. nov. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Kétségbe esett lépés lenne a részedről a ti esetetekben! Inkább éreztesd vele, hogy szereted, és komolyan gondolod vele, hozzátok rendbe a kapcsolatot. Ha pedig már jól mennek a dolgaitok, akkor beszélhettek a házasságról. Az nem ciki, ha rákérdezel ekkor már, hogy el tudná e képzelni (szóval ha te hozod fel a témát). De ha le is térdelsz előtte , az igenis ciki :D
2013. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen az. Ha már egyszer jelezte feléd, hogy van ilyen szándéka, akkor fogja még.
2013. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne kėrd meg egy férfi kezét.Ez a minimum,amit neki kell megtenni.
2013. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is cikinek gondolom bocsi!! Ez a férfi dolga.
2013. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
én pont így jártam!
2013. nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!