Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Barátnőmmel 1 évesek leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 1 évesek leszünk pár hét múlva, szeretném a kezét megkérni, rózsaszirmokat szeretnék szétszórni a lakásba, aztán mikor beljebb lép, egy "hozzám jössz? " felirat lenne kirakva világító gyertyákból, mit gondoltok, szép lenne?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 00:01
1 2 3 4
 21/38 anonim válasza:
32%
az utolsó ötlet jó de nee inkább ne!az biztos hogy soha nem feledi és igaza van hogy nem szabad várni sokáig mert megunja minél hamarabb az eljegyzés és az esküvő is tudom magamról én így jártam :P
2013. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
71%

Miért jobb, ha már házasok, amikor megunják egymást? Az a papír semmi ilyesmit nem befolyásol...

(Bocs az OFF-ért)

2013. nov. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:
71%

vannak olyan nők akik elérzékenyülnek rajta :)

nem minden napi az ilyen dolog amit te akarsz csinálni

látszik hogy oda akarod tenni magad, próbáld meg!!

rosszul csak nem fog neki esni

2013. nov. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 Je Veux ***** válasza:
69%

Mennyire kegyetlenek az emberek...


Kérdező, ha a barátnőd ilyen típus, akkor biztosan tetszeni fog neki. Viszont egy tanács: vigyázz a gyertyákkal. Nagyon sok gyertya, sok tűz, nem lenne vicces he felgyújtanád a házat. Történt már ilyen korábban.

Ennek elkerülése végett szerintem inkább a te szádból hangozzon el a kérdés, és persze a romantikus hangulat megteremtéséhez kirakhatsz pár gyertyát a szekrényekre. (ahol nem fog le/felborulni)

2013. nov. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
16%
Küldjé neki táviratot bakker.
2013. nov. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
57%
De am addig még el is hagyhat. 23mas. Nem mindennapi, de a körítés... Az ratyi, akárhogy szipogtok. Lehet nektek jól esne, mert vagy tinik vagytok, vagy ronda vénjányok, de igenis odeteheti magát. Nem így. Dolgozik rajta? Min? Rózsaszirom szétszórás? Gyertya? Romantikuw lesz összeszedni is. Kb minden gagyi film alapja az ilyen baromság. Dolgozza meg az agyát is hamár tervez valamit az elvileg nagy ő, vagy igaz szerelméért. Mert biztos nem mondja a csaj h bammeg, ez silány, de ha tudna jobbat is miért erőltesse ezt? Ötletem lenne, de nem osztom meg több okból se.
2013. nov. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
76%

Hát biztos értékelni fogja, meg normális ember nem kezd el ilyenért reklamálni, de valószínűleg jobban örülne, hogyha azt látná, hogy a lánykérés nem a google első találata alapján lenne, hanem valami olyat találnál ki, ami személyesebb, amin gondolkoztál is, és rá koncentráltál.

Ez tényleg fantáziátlan, giccses és unalmas, őszintén megvallva nem ilyennek képzelném el álmaim lánykérését. :D

2013. nov. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
A gyertyákat szerintem mindenképpen felejtsd el. Mire ilyen sokat meggyújtasz, az első végig ég. Ha meg a barátnőd késik egy kicsit - akkor az összes leég. Mi karácsonykor próbáltunk az osztállyal kirakni egy szívet (nem feliratot, csak egy szívet), 5-en gyújtogattuk és nagyon sokat szenvedtünk vele. Ráadásul egy ilyen felirat rengeteg helyet is foglal, nem tudom, hová tennéd ki. Főleg ha még a szőnyeget is lecsöpögteted...
2013. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
20%
Ha engem valaki így akarna megkérni, miután jól kiröhötem magam sarkon fordulnék, és otthagynám. Mert ez azt jelentené, hogy nem ismer egyáltalán, és nem tudja, hogy undorítónak találom az ilyen közhelyes, nyálas, semmitmondó, erőltetett szituációkat. Ha te ismered a barátnődet, és tudod, hogy egy ilyen lánykérés után zokogva borul a nyakadba, majd egy éven át mindenkinek azt meséli, milyen fantasztikus élményben volt része, akkor tedd meg.
2013. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló: az lehet, hogy te ezt tennéd, de tudtommal nem a te kezed szeretném megkérni, és ismerem annyira, hogy ez tetszen neki. egyébként még egy olyan filemt sem láttam, ahol így csinálták volna, meg nem is tudtam hogy ez elég közhelyes. nem vagyok jártas ilyen témákban, meg régebben nem is érdekelt ez a téma, hogy ezzel foglalkozzak. de megfogadom a tanácsotokat, akkor jártatom még az agyam, valami személyesebb megoldást keresek. :)
2013. nov. 21. 16:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!