Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Barátnőmmel 1 évesek leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 1 évesek leszünk pár hét múlva, szeretném a kezét megkérni, rózsaszirmokat szeretnék szétszórni a lakásba, aztán mikor beljebb lép, egy "hozzám jössz? " felirat lenne kirakva világító gyertyákból, mit gondoltok, szép lenne?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 00:01
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
87%

én sem vagyok romcsi alkat, de ha a párom, aki ugye ffi, és távol állnak tőle ezek a dolgok, egy ilyennel várna haza, én biztosan könnyekig meghatódnék, mert lehet közhelyes és nyálas, de annyi szív és lélek van mögötte, hogy aki kiröhögné a párját egy ilyenért, az nem is szereti! Normális embernek nem az jut az eszébe, hogy fúúúj de giccses, hanem, hogy jézusom, jézusom, ez most tényleg az? Jajj, de édes! Ennyire szeret? Szip-szip. Persze aki itt nagy mellénnyel fújja a magáét, azt biztosan nem kérték még meg, mert kizárt, hogy egy ilyen szituációban az legyen a prioritás, hogy csórikám nem volt elég fantáziadús. Ez nem egy verseny, hanem egy bensőséges pillanat, és ha egy ffi elkezd virágokat szórni, meg gyertyát gyújtogatni, akkor az már nagyon nem akármi! Ezt elhihetitek. És aki ezt nem értékeli, abszolút nem is érdemli meg azt az erőfeszítést és szeretet, ami mögötte van!


Nekem ez a véleményem. Kérdezőnek meg sok boldogságot! Kaptál pár gyakorlati tanácsot is amit érdemes lehet megfgadni: pl. hogy ne szórd szét túl hamar a rózsát, és hogy távolítsd el a szőnyeget, mécseseket tedd fémtálcára, ha lehet...stb. Egyébként szerintem aranyos az ötlet!

2013. nov. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
31%
Itt nem a fantáziadússágon van a hangsúly. Egyszerűen engem ismert annyira a párom, mikor megkérte a kezem, hogy tudta, az ilyenektől a falra mászok. Nem nézek romantikus filmet, mert nem az én világom, nem tetszenek. Nem szeretem a virágot, soha nem is kapok, mert ismernek annyira a szeretteim, hogy csak a kukában végezné. Szóval lehet, hogy baromi fantáziadús megoldás, egyszerűen engem a világból ki lehetne az ilyenekkel kergetni. Épp ezért, ha a párom egy ilyen megoldással állna elém, azt a következtetést vonnám le, hogy egyáltalán nem ismer, mégis el akar venni, ezért nem tartanám normálisnak. De szerencsére a férjem eléggé ismert, mikor megkérte a kezem, boldogan mondtam igent, nem éreztem szánalmat iránta. De egyébként leírtam azt is, hogyha a kérdező párja értékeli az ilyen megoldásokat, akkor hajrá, biztos lesz sírás-rívás utána.
2013. nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Mondjuk én lapból abból indulok ki, ha egy nő visítva menekül egy csokor virágtól, akkor csórikám nem pont ilyen lánykérést eszel ki. De ha valaki semlegesen áll az ilyesmihez, akkor az két esélyes...
2013. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom... Szerintem romantikusat akarsz,de ez olyan gagyi így :D Egy ötlet ,bár nem tudom ünnepkor szeretnéd e. Karácsonykor az ajándékát (gyűrű) , valahogy rejtsd el a fán...És mond neki hogy keresse meg az ajándékát :) Vagy vidd el valahova vacsorázni,állj fel,és mindenki előtt,hangosan kérd meg a kezét :) Én ezeknek örülnék :)
2013. nov. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 Szjger13 ***** válasza:
Csak a lakást ne gyújtsd fel!
2013. nov. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy közhelyes és giccses, de én sírva ugranék a nyakába egy "igeen" kiséretében<3:)
2013. nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 m.aliz80 ***** válasza:
81%
Kicsit giccses, de ettol fuggetlenul tok jo fej pasi vagy, hogy ekkora oromot szeretnel szerezni:) es igy szervezgeted:)
2013. dec. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Közben szakítottunk, azóta van egy barátnőm. Fú, hát ez tényleg elég giccses lett volna. :D
2017. febr. 7. 22:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!