Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Barátnőmmel 1 évesek leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 1 évesek leszünk pár hét múlva, szeretném a kezét megkérni, rózsaszirmokat szeretnék szétszórni a lakásba, aztán mikor beljebb lép, egy "hozzám jössz? " felirat lenne kirakva világító gyertyákból, mit gondoltok, szép lenne?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 00:01
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
59%

6-os, lehet hogy már több filmben láttunk ilyet, de hát ez az...csak filmeken:)

Kérdező, szerintem jó ötlet, a lány biztos örülne, hogy végre egy pasi aki hajlandó megerőltetni magát és tenni is valamit!

Csak vigyázz a gyertyákkal aztán, fel ne gyújtsátok a lakást:)))

2013. nov. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
28%
Aranyos ötlet ,de szerintem egy flashmob lánykérés sokkal hatásosabb ! Nézz szét a neten ,van fönt jó pár videó ,hátha találsz olyat ami általad is megvalósítható ! ;-)
2013. nov. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
94%
1 év után merész ötlet.
2013. nov. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
95%

Minden ember màs, te ismeeed a pàrod. Nekem túl sok, túl giccses , túl nyàlas.....

Az èn ízlèsemet is eltalàlta a fèrjem tavaly,neked is sikerülni fog :-)

2013. nov. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha a lány ilyen stílus, akkor jó. Mondjuk az 1 év, nem túl sok idő, de ti tudjátok!
2013. nov. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem inkább legyenek virégok és gyertyák csak úgy összevissza és te kérd meg a kezét
2013. nov. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
96%

A rózsaszirmok szétdobálva gagyi hatást keltenek (tudom,párom próbálkozott,de a rózsaszirom 10 perc alatt hervadni kezd leszedve a fejről,tapadt a lábunkra,megfogta a ruhát,a szőnyeget (2 napig súrolhattam a drapp szőnyeget).

Inkább vázákba legyen rendes rózsa.

A gyertya mehet,de vigyázz,fel ne gyújtsd a lakást.

2013. nov. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
95%
Nemjó ötlet mert ezt nem te találtad ki, hanem facebookon láttad és szerintem a barátnőd is látta.. nem hiszem, hogy örülne, hogy nincs annyi kreativitásod, hogy kitalálj valami egyedit.
2013. nov. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is csöpögős lenne, nem tudnám kiélvezni! Az én férjem anno a születésnapomon kérte meg a kezem, a gyűrűmet a tortán találtam :) Nem volt giccses, szerintem tökéletesen oldotta meg a feladatot. Persze nem vagyunk egyformák, mindenki máshogyan éli ezt meg! :)
2013. nov. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
57%
Mi a baj az 1évvel?meddig várjon, még 10évig addigra meg is unja.Ha egy kapcsi jó rövid idő alatt is, jó ha nem járhatnak 100évig akkor se lesz jó.Ez a rózsa szirmos nagyon csöpögös.Én elröhögném magam.Bújj be a szekrényébe,amikor pedig kinyitja ordits rá na most aztán hozzám jössz vagy sem.Tuti nem fogja soha elfelejteni:))
2013. nov. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!