Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Holnap lesz a névnapom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz a névnapom és megtudakoltam a páromtól, hogy mi lesz a meglepim. Annyit mondott hogy citromsárga, ékszer és nem egy forgalmas helyen akarja átadni (vonatállomás), hanem otthon. Eljegyzés lesz vagy csak szerintem az?

Figyelt kérdés
Most lesz majd 2,5éve hogy együtt vagyunk.ő 20, én 17vagyok és már régebben beszéltük hogy jó lenne majd egyszer egy eljegyzés ,de várni kell, hogy biztosabb legyen a kapcsolatunk.Tegnap tudtam meg a meglepim és azóta nem férek a bőrömbe, ezekből a jelekből csakis eljegyzésre gondolok, szerintetek is vagy csak én vagyok ilyen ki álmodozó?
2008. júl. 10. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
90%
naaa?mit kaptál?
2008. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
66%
még nem tudja majd szerdán....
2008. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 A kérdező kommentje:
Mindenki ennyire kíváncsi vagy sokan csak majd le akarnak szólni hogy "nah ugye hogy nem azt kaptál?", ha így lenn.Remélem vannak jószándékú emberek is, ugye:D?Azt kell mondanom hogy majd csak vasárnap tudom nektek megírni, hogy végül mi lett ,mert addig nem leszek internetközelben, szóval várjatok és tovább izguljatok,mert én hamarabb megtudom mint ti.Puszi nektek, aranyosak vagytok :)
2008. júl. 15. 19:07
 24/74 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 voltam mikor gyűrűt kaptam a szerelmemtől, azóta van egy gyönyörű kislányunk! :-)


drukkolok!

2008. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Nektek meg sok boldogságot és jó egészséget a kislányhoz.Puszi
2008. júl. 16. 08:16
 26/74 anonim ***** válasza:
93%
Már énis kiváncsi vagyok:)
2008. júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
93%
jaj mar en is kivacsi vagyok!!nagyon remelem hogy gyurut kapsz!Ird meg mindenfelekeppen!
2008. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
41%
"Holnap lesz a névnapom" - írtad július 10-én a kérdésedben, azóta eltelt egy hét... Mindazok, akik válaszoltak neked, s izgulnak veled, megérdemelték volna, hogy tisztességesen válaszolj nekik. Ez így nagyon csúnya átverésüknek tűnik, s nem vall valami nemes jellemre. (Csak zárójelben jegyzem meg: az arany színe aranyszínű, még az aranysárga sem fedné igazán, nemhogy a citromsárga megenvezés az arany színét, az ajándék tehát nem lehet arany, s mivel citromsárga nemesfém nincs, igazán ékszer sem lehet, csak valami bizsu a dolog.)
2008. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
78%
"majd szerdán tudom meg a meglepim,mert dolgozik a párom és..." - írtad s péntek este sem adtál még választ azoknak, akiket megkérdeztél, s akiktól nemcsak tanácsokat kértél. Azt hiszem kiérdemelted, hogy ellened szurkoljanak.
2008. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
92%
"Azt kell mondanom hogy majd csak vasárnap tudom nektek megírni, hogy végül mi lett ,mert addig nem leszek internetközelben..." Írta a kérdező. Te meg kedves utolsó válaszoló nagyon felületes ember lehetsz...
2008. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!