Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés gyűrű nélkül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés gyűrű nélkül? Lányok, ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Szóval, egy jó barátomnak tegnap volt a születésnapja, és a barátnője (4,5 éve vannak együtt) mozgósított mindenkit, így egy olyan dolgot kapott, amit szinte lehetetlen már beszerezni és nagyon szeretett volna.

Mikor megkapta és kiderül, hogy ez egész mögött a csaj áll, csak annyit tudott kinyögni meghatottan, hogy lesz-e a felesége, és a válasz gondolkodás nélkül igen volt. :)


2013. nov. 24. 11:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Így végülis okés, mert spontán volt. De azért kapjon majd szegény lány egy gyűrűt is:)
2013. nov. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

nekem is anélkül kértek meg, nem hiányzott.

Köves, kísérőt sosem akartam, így a karikát együtt választottuk ki, amit az esküvőig a bal kezünkön mind a ketten hordtunk. igaz erre csak 5 hónapig volt lehetőségünk, mert gyorsvágtában megszerveztük az esküvőt és a 100 fős lagzit

2013. nov. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Megható. Nekem később sem kellene gyűrű.
2013. nov. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem úgy komolytalan az egész, de nem vagyunk egyformák. Eljegyzés gyűrű nélkül? Hát... kb. mint karácsony fenyőfa nélkül.
2013. nov. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Örültem volna. :)

Milyen ajándékot kapott a barát?:)

2013. nov. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

4-es az esküvői szertartáson sem kötelező...

sőt úgy kérdeznek rá, hogy lesz-e egyáltalán

2013. nov. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is gyűrű nélkül kérte meg a kezem, és nem bánom. Majd utána együtt mentünk kísérő és karika gyűrűt venni.
2013. nov. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy megkérte, majd a többit pótolja.
2013. nov. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Szerintem is nagyon jól vette ki magát a dolog.

Aki kérdezte, hogy mi volt az ajándék: egy autó. Pontosan olyan, mint a nagyapjáé volt (aki 10 éve maghalt), és amin vezetni tanult.

2013. nov. 24. 12:07
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így nagyon aranyos. Azért később gyűrűvel is bepótolhatják, ha akarják :)
2013. nov. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!