Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hölgyek, lányok! Eljegyzésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, lányok! Eljegyzésre aranygyűrű swarovskival, vagy ezüst gyűrű aranybevonattal és gyémánttal?

Figyelt kérdés

A keret, amit rá tudok szánni, ezt a két lehetőséget adja. Azért nem mutatok képet, mivel képen ugyanúgy néz ki mind a két gyűrű, csak az anyaga más. Én nem tudom eldönteni. A párom nem nagyon hord ékszereket, ezért nem tudom, hogy mit szeret, ha meg rákérdezek, az meg már feltűnő. 28 éves a párom, ha ez számít.

Köszönöm, ha segítetek, szép estét!



2013. nov. 6. 18:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
78%
Az első! :) Sok boldogságot!
2013. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
23%

Eljegyzésre jegygyűrűk kellenek. Azt okosabb együtt kiválasztani.

Fölösleges másmilyen gyűrűt venni, főleg, ha nem is hord ékszereket.

2013. nov. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
77%
Igen, én is az első verzióra szavazok, de mindkettőre igent fog mondani! :)))
2013. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
40%
Elso :) kicsit orultem volna ha a feherarany is megjelenik a listan.:)
2013. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is mindenképp az első variációt válaszd! Sok sikert a lánykéréshez! :)
2013. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
61%
Jegygyűrű nem az amit akkor húznak kézre mikor összeházasodnak?(karikagyűrű-mindkettőtöknek) Azt jobb együtt kiválasztani. De azt, amivel megkéred a kezét-eljegyzési gyűrű(ami felől a kérdező érdeklődött) azt a férfi szokta kiválasztani, és meglepetés :) Maximum egy kis méretigazítás szükséges lesz :)
2013. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
80%
Gyémántot nem tesznek ezüst foglalatba, szóval marad az első variáció :)
2013. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
84%
Én pl. nem szeretem a sárga aranyat, ezért nekem a fehérarany tetszene, az első változattal. Csak azért írom, mert nekem sok lány ismerősöm is így van vele, hogy nem szereti a sárga aranyat, te pedig írtad, hogy nem tudod a barátnőd milyet szeret. De párom pl. úgy gondolkodott, hogy a fehér arany olyan mint az ezüst, meg a bizsu és az nem jó, de végül meggyőztem, hogy nekem jobban tetszik. Esetleg kérdezd meg egy barátnőjét, hátha ő tud adni tanácsot. De ettől függetlenül biztos örül majd így is úgy is. :)
2013. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
73%
Az első tökéletes választás :)
2013. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
48%

Ezüst gyűrű gyémánttal, aranybevonat NÉLKÜL.

(Egyébként tesznek, nekem volt ezüst gyűrűm gyémánttal. Igaz, nagyon picike gyémánttal.


De ha lehetne mást is választani, akkor én fehéraranyat választanék Swarovskival. Kár, hogy nem opció.

2013. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!