Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 7 éve vagyunk egyutt, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 éve vagyunk egyutt, mikor akarja már megkérni a kezem!?

Figyelt kérdés
Egy fél éve ossze is koltoztunk, mert szorosabbra akartuk fuzni a kapcsolatunkat, én azt hittem ez azzal jár hogy meg kéri a kezem, de nem tette, és azóta sem. Azt tudom, hogy úgy nem akar babát, hogy nem vagyunk osszeházasodva, fontos neki a házasság, vallásos családból származik. De egyre turelmetlenebb vagyok mikor szánja már rá magát erre a lépésre. olyan rossz érzés hogy ennyi egyutt eltoltott év után is csak egy baratno vagyok.
2013. dec. 15. 10:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd meg tőle. Hány évesek vagytok?
2013. dec. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
7%
Ha már együtt éltek akkor nem csak (!) barátnő vagy ... Hogy mikor akarja megkérni a kezed ,ki tudja ... ? Ne érezze ,hogy türelmetlen vagy és elvárod a lánykérést .. Mondok neked valamit ,mi 12 éve élünk együtt ,gyermekünk 8,5 éves ,de csak most lesz "lány"kérés . Így hozta az élet ,az a fránya anyagiak stb .. stb ... De ezelőtt is boldogok voltunk ,ezután is azok leszünk ... Nyugi .. biztos eljön előbb -utóbb a várva várt lánykérés .. Tudom ,közeleg a karácsony ,sokan akkorra időzítik ,remélik a lánykérést ... Ki tudja ? :-) De ne éld bele magad ...
2013. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%
Hat".. HA Csak nem nagyon fiatalok vagytok meg, akkor az is lehet, hogy soha......
2013. dec. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
24%

Engem is 8 év után kért meg a férjem. 3 éve együttjárás, 5 éve együttlakás, majd 3 éves gyerek (a lányunk 3. szülinapján házasodtunk)Nekem mindig azt mondta, hogy akarja, de már én is ki voltam akadva. Karácsonyokkor, évfordulókkor, szülinapomon, mindig vártam, de soha nem kérte meg. Aztán egyszercsak egy semleges napon tette meg. Igazándiból épphogycsak fel volt téve a kérdés. Mindig úgy akarta, hogy csak megbeszéljük és akkor összeházasodunk, de én mindig mondtam neki, hogy kérdés nélkül, nem tudok igent mondani. A rendes lánykérés tulajdonképpen esküvőnk napján volt, egész család előtt...életébe nem alakított még ekkorát:D Lassan 5 hónapja vagyunk csak házasok:D Nem változott semmi.

Nyugtasd meg, hogy nem fog változni semmi.

Az is lehet, hogy előbb még pár évet együtt akar élni veled, hogy lássa, hogy együtt lakva is működik e.

Én örülök neki, hogy a gyerekvállalás után házasodtunk. Így tudtuk, hogy az is működik. Mert az egy dolog, hogy működik együtt járva, működik együtt lakva, de szülőkként is működik? Hány esetről hallani, mikor gyerekvállalás után mennek szét 1-3 év után.

2013. dec. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Je Veux ***** válasza:
50%
6,5 év után akartátok csak szorosabbra fűzni a kapcsolatot?! Gondolom fiatalok vagytok még, lehet ezért nem érzi a barátod, hogy annyira kapkodni kéne a lánykéréssel. Ha már nem vagytok annyira fiatalok(25 fölött), akkor meg nem is értem, hogy miért csak most költöztetek össze.
2013. dec. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
én 22 vagyok, párom 25 éves
2013. dec. 15. 11:13
 7/32 anonim ***** válasza:
3%

22 éve vagyunk együtt van 3 gyerek - házasság nélkül


ÉS NEM ÚGY GONDOLOK MAGAMRA MINTHA CSAK BARÁTNŐ LENNÉK !

a társa vagyok és a gyermekeinek az anyja

és a fene sem akar kidobni több százezret vagy akár egy millát egy esküvőre

(jó tudom nem csak anyagi kérdés - de ennyi év után már nem is számít h van e papír róla van sincsen)

2013. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
20%

22 vagy és már 7 éves kapcsolatban élsz? 15 voltál, a fiú meg 18? Mit akar egy 18 éves srác egy 15 évestől? :S

Szerintem nem kéne összeházasodnotok. Főleg, ha mindkettőtök számára ti vagytok a leges legelső pár. Ezeknek túlnyomó része előbb-utóbb szakítással végződik. Jobb lenne inkább még tapasztalnotok, próbálgatni más partnereket. Még most lehet nagy a szerelem, de pár év múlva rájöttök, hogy még nem éltetek. Ennek elég nagy az esélye. Persze megtörténhet, hogy együtt maradtok, de kábé 1000000-ből egy ilyen pár van.

2013. dec. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
21%
Huhha. Csoda, hogy még együtt vagytok. Az eddigi tapasztalatok alapján, nem csak házasság nem lesz, nemsokára kacsolat sem. Ha nem érzi a párod, hogy itt lenne az ideje, akkor később se fogja. Másrészt 22 évesen mi a bánatnak akarsz férjhez menni?
2013. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Je Veux ***** válasza:
55%

22 éves vagy... első kapcsolatod lehetett, neki se volt gondolom sok előtted. Hagyj magatoknak 1-2 évet, éljetek együtt, és ha működik, akkor majd el fog jegyezni. Ha nem működik, mert az együttélésnél rájöttök, hogy ez nem oké, akkor pedig búcsút mondhattok egymásnak. Szerintem most még nem lenne jó ötlet az eljegyzés.


Egyébként pedig beszélj a barátoddal erről, amennyiben házasodni is akarsz. (Ha nem akarsz még 2-3 évig házasodni, csak gyűrűt akarsz, akkor pedig inkább ne említsd neki..)

2013. dec. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!