Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kinek kérik meg a kezét az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kérik meg a kezét az ünnepek alatt? Sejted, tudod vagy csak szeretnéd?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 14:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Engem tavaly karácsonykor kért meg és mindig is erre vágytam :)
2013. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A párom biztos nem fogja, mivel ő leszögezte hogy ünnepekkor nem akar ilyeneket, főleg azért hogy az évforduló ne essen akkor amikor például karácsony van vagy újév vagy szilveszter vagy fene tudja.

Pedig határozottan érzem hogy megfogja kérni majd hamarosan mert véletlen nyitva hagyott az orrom előtt egy facebook beszélgetést és ott kiszúrta a szemem a dolog amikor a haverjával beszélt hogy segítsen neki választani eljegyzési gyűrűt.

Ha esetleg mégis az ünnepe alatt kiéri majd meg akkor kellemes meglepetés lesz de egyáltalán nem sértődnék meg rajta :)

2013. dec. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is tavaly kérte meg a párom a kezem, de nem Karácsonykor, hanem előtte dec.10-én mikor 3 napot wellnessezni voltunk. Nekem már egy picit elcsépelt leánykérés a karácsonyi. :)
2013. dec. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
De végülis ez csak az én véleményem. De én örültem neki, hogy a párom kreatív volt ilyen szempontból. :)
2013. dec. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Igen egyedi volt tőle akkor megkérni amikor nyaraltatok. Csak minden harmadik ember kéri meg az ember lányát igy :)
2013. dec. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Én nagyon beleéltem magam, mert elhintette egy partyn, hogy arany lesz, és megrendelte, és hogy ennek az ajándéknak fogok a legjobban örülni az eddigiek közül. :D Aranyfülbevaló lesz XD aminek nagyon örülök, csak már év elején mondta h idén szeretne megkérni, hát nekem nagyon rosszul esett, de túllépek rajta, majd jövőre is lesz mit várnom :D (5 éve együtt)
2013. dec. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én tudta, hogy el fog jegyezni, csak azt nem, hogy mikor. :) Úgy volt, hogy 2011 szilveszter éjszaka mondta, hogy majd jövőre szeretne eljegyezni. Nekem meg majdnem kiugrott a szívem a helyéről, úgy örültem neki. :)
2013. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 6-os ez lehet, hogy csak elterelő hadművelet volt. :D Még ki tudja, lehet, hogy Karácsonykor meglep egy gyűrűvel. :)
2013. dec. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2011 január 1.-én kérte meg a kezem és én nagyon nem számítottam rá, teljesen meglepetés volt.
2013. dec. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Engem biztos nem fog, mert mar megmondtam neki, hogy szerintem nagyon gaz, ha valakit kkaracsonykor, vagy a szulinapjan kernek meg. O is igy gondolja. De januarban lesz az evfordulonk... Es mar kb. mindennapos tema az eljegyzes es az eskuvo. De nem veszek ra merget, hogy akkor megker.
2013. dec. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!