Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kiborít, ha hallok mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiborít, ha hallok mások eljegyzéséről - hogy tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Hiába próbálok nem foglalkozni vele, észreveszem, hogy tudat alatt marcangol a rossz érzés. Úgy érzem, már nekünk sem lenne korai, lassan 4 éve együtt vagyunk, régóta együtt élünk, és nagyon jók megvagyunk, szeretjük egymást.

De neki az eljegyzés egy tabu téma, épp mint a házasság és a gyerekvállalás.

Többször is kijelenti, hogy velem akarja leélni az életét, csak engem akar feleségéül, tőlem akar majd egy kisfiút. De úgy maga az időpont sosem konkrét. Most még eszem ágában sem lenne jó pár évig gyereket szülni, ez biztos. Viszont az eljegyzésnek szerintem már itt lenne az ideje. A házasságnak is. Ő jövőre tölti a 30-at, én hamarosan a 25-öt.

Mindig úgy képzeltem, hogy én nem akarok 4-5 évig jegyben járni, mint sokan mások, egy éven belül egy gyors kéttanús esküvővel lerendeznénk a dolgokat - ebben ő is így gondolkodik.

Mégsincs időpont... Én meg nem emlegetem, mert az szánalmas, mit érnék azzal, ha kiharcolom, mint sok más nő?

Haragszom magamra, amiért így kiakadok más eljegyzésének hallatán. Főleg azért bosszankodom, mert azok fele ennyi ideje nincsenek együtt, 80%-uk együtt sem él a pasival.


2013. dec. 26. 12:31
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Egy privát üzenet most eszembe juttatta a kérdést. 2014 áprilisában, a szülinapomon jegyzett el (azon a napon, amikor titkon mindig is akartam).

Rá kevesebb, mint 4 hónapra, augusztusban összeházasodtunk, a 4. évfordulónkon. Pici esküvő volt, amilyet szerettünk volna. Most épp családtervezésen vagyunk. Hamar fordult a kocka nála, ő már régóta akar gyereket, én csak most bólintottam rá, hogy próbálkozzunk.

Saját bevallása szerint egy 2014 februári napon egy reggel felébredt, nézett, amíg aludtam, és azt mondta magának: "Hát hülye vagy te? Mire vársz még?" - aztán elhatározta, hogy a szülinapomon megkér.

2015. jún. 15. 12:57
 22/23 anonim ***** válasza:

Kérdező én nagyon örülök nektek! :)

Azóta mi a helyzet veletek?

2017. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Boldogok vagyunk, ami a kapcsolatot és a házaséletet illeti, de sajnos a baba nem akar összejönni, még inszeminációkkal sem. Egy halom pénzünkbe került már a dolog, és még majd most jönne a lombik, ha úgy döntünk, hogy belevágunk. Jelenleg nem érzek rá sok indíttatást.

Szóval nagyon úgy néz ki, hogy gyermektelenek maradunk, de már beletörődtünk, és átértékeltünk mindent. Majd sokat utazunk, és lesz egy cicánk. :)

2017. febr. 28. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!