Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tetoválással lehetséges az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emsziszasza kérdése:

Tetoválással lehetséges az eljegyzés?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen
2014. jan. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

????

Az eljegyzés egy felttet kérdés és az arra adott válasz függvénye.., semmi más....

Rengeteg tetovált házas és jegyes létezik...

Ha arra gondolsz, hogy nem gyűrűvel, akkor arra is igen a válasz.

A gyűrű egy jelkép, ami nem kötelező eleme a házasságnak és a jegyességnek sem.

2014. jan. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az eljegyzés egy társadalmilag elfogadott és nem hivatalos dolog. A gyűrű egy jelkép, egy szimbólum. Ha ti a tetoválással akarjátok alátámasztani az eljegyzéseteket, akkor az lesz a ti eljegyzési gyűrűtök.
2014. jan. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak rajtatok múlik :)

Mi is terveztünk hasonlót (már ha jól értelmezem a kérdést), de annyi rossz tapasztalatot olvastunk az ujjra való tetoválásról, hogy végül lemondtunk erről, bár egy későbbi évfordulóra még tervben van.

2014. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Krizsa Tattoo válasza:

Lehetséges,de csukló alatt nem ajánlatos tetováltatni főleg nem ujjakra, mert rövid időn belül megfakul és csúnya lesz.

Az sem garantált,hogy az első ütésre benne marad tökéletesen.

2014. jan. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de én tuti nem gyűrű tetkót csináltatnék. Ronda is és le is kopik hamar, meg hát nem nézik mindenhol jó szemmel a tetkókat sajnos.
2014. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És válás esetén mit csinálsz? Levágod az ujjad?
2014. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ujjról lekopik úgyis, ha meg válás, ott a lézer most már. Egyébként nem vagyok híve én se az ilyen közös tetoválásnak ,ami ennyire direkten házassági tetkó.Viszont én úgy vagyok vele, hogyha valaki ilyn fontos,hogy egy életen át magamon hordanék egy örök emlékeztetőt róla, az válás után is az életem része fog maradni, mert akkor már a múltam fontos része. Az emlékeinket se tudjuk kitörölni. De kívánom,hogy ne legyen válás a vége:)
2014. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!