Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 7 éve együtt vagyunk a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 éve együtt vagyunk a párommal. Hogyan vegyem rá, hogy végre megkérje a kezem? Szoktunk róla beszélgetni, de még mindig semmi. Állandóan azt hiszem, hogy na ez az a pillanat, de mégsem!

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy. Ha önszántából, magától nem teszi, akkor értelmetlen az egész. Különben sem ez a lényeg, hanem hogy van-e közös jövőképetek, céljaitok.
2013. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%

Én megmutattam neki neten, hogy milyen gyűrűt szeretnék.

Fél év múlva meg is kért (azzal a gyűrűvel).


Bár hozzáteszem, hogy mi nem csak úgy beszélgettünk róla, hanem mondta, hogy meg fog kérni, csak azt akarja, hogy meglepi legyen.

2013. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Hát, elég gagyi ha rá kell venni!
2013. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Kócos boszorkány ***** válasza:
46%

Nekem a párom már tavaly megkérte a kezem és igent is mondtam, de azóta sem jött szóba :-) Mondjuk, engem nem zavar, még korainak tartanám és erőltetni pedig semmit sem szeretek.


Megkérdezhetem, hogy ti mióta vagytok együtt és mennyi idő után költöztetek össze?

2013. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Ha szeretitek egymást és van közös célotok/jövőtök, akkor ez a legkevesebb.
2013. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Csak tisztázás képpen:


Miért fontos neked, hogy meg legyen kérve a kezed? Miért akarsz mindenképpen férjhez menni? Miért akarsz odáig elmenni, hogy "meggyőzd" róla a párod?


Nem vagyok házasságellenes egyáltalán, csak érdekelne, hogy miért ekkora ügy ez neked? Lehet, hogy párodnak mást jelent a házasság, vagy más az értékrendje, bár 7 év után ezt már tudni kéne.

2013. szept. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
7 év után miért nem mered megkérdezni,hogy drágám,mik a jövőbeli terveid,mikor szeretnél gyereket? És ha válaszol,hogy 1-2-3 év múlva,akkor reagálni,hogy ugye tudod,hogy csak házasságba szeretnék gyereket,erről mi a véleményed?
2013. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Mi együtt élünk a párommal és gyerekünk is van, nagyon jól működünk. Egyszer megkérdeztem, hogy mikor akarja megkérni a kezem, azt válaszolta: "Minek? Te már az én párom, asszonyom, szerelmem vagy örökre!" Azóta nem beszéltünk erről. Ez a fontos, nem a gyűrű, nem a házasság, egy ceremónia, egy papír. :)
2013. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
"Kedvesem, tudod hogy én konzervatív lány vagyok, számomra fontos a házasság. Te meg akarod kérni a kezem a közeljövőben, vagy úgy érzed, nem én vagyok számodra az igazi és ezért nem lépsz?"
2013. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Köszönöm a lepontozást! Ezek szerint sok ember van itt, akinek csak maga az esküvő számít és nem az érzések.
2013. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!