Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lassan 5 éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debiztos kérdése:

Lassan 5 éve vagyok együtt a barátnőmmel, mennyi idő után kellene eljegyeznem?

Figyelt kérdés
Vagy ez inkább érzésfüggő? 25 éves leszek nyáron, Ő meg 18, de imádom meg ő is engem !! :D

2013. máj. 13. 01:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Ne a társadalmi nyomás alapján éld az életed. Csak érzéssel.

Felejtsd el, hogy mikor "kell". Nem kell. Csak ha szeretnéd.

2013. máj. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Lényegtelen, hogy holnap eljegyzed e vagy csak 10 év múlva. Az számít, hogy ti hogyan éreztek és mikor vagytok készek rá. Bár 18 éves a lány. Magamból kiindulva nekem korai lenne, de ezt nektek kell tudni.
2013. máj. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%

Akkor érdemes eljegyezned, ha utána rövidesen összeházasodtok. Addig semmi értelme a jegygyűrűknek.

Teljesen mindegy, hogy gyűrűvel vagy anélkül éltek együtt, ha nem akarok megesküdni. Így is, úgy is csak szeretői vagytok egymásnak.

2013. máj. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

Lőjétek be, hogy kb. mikorra tudtok önállósulni, összeköltözni, és ha együtt éltek már 1-2 éve akkor mehet a lánykérés és az esküvő időpontjának kitűzése.

Addig jöhet a sok vallomás, szeretlek-gyűrű, és nagy nagy szeretet.

Sok boldogságot! :)


24N

2013. máj. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Akkor amikor tényleg el akarod venni


Szerintem érdemes megvárnod, míg végez a felsőoktatásban, ha szeretne továbbtanulni...


(Mi 4,5 év után jegyeztük el egymást, az esküvő dátumát kitűztük egyből, de mi az egyetem alatt ismerkedtünk meg, már 26 és 27 évesek vagyunk, éltünk is együtt)


Nem mások érvei döntsenek, nektek kell éreznetek...

2013. máj. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem akkor, amikor már az esküvő sem elérhetetlen dolog. Nincs annál nagyobb hülyeség, mint "csak úgy" eljegyezni egymást, aztán évekig, céltalanul jegyben járni.

De komoly, hogy ő alig volt 13 éves, amikor összejöttetek, te meg 20? Ez azért szerintem elég bizarr.

2013. máj. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Érezni fogod, hogy mikor jött el az ideje.


Viszont én is arra akartam rákérdezni, amire az előző: Valóban 13 éves kora óta vagytok együtt, úgy, hogy te akkor 20 éves voltál?

2013. máj. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

Mivel benne vn a kérdésedben a "kellene" szó inkább hanyagold egy kicsit ezt az eljegyzős dolgot.

Akkor jegyezd el amikor te is úgy érzed, hogy eljött az idő.

Felesleges csak azért mert már 5 éve együtt vagytok.

2013. máj. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Elég komoly hogy 13 éves volt a lány, mikor te 20!

De hogy válaszoljak a kérdésedre is...

Ha a lány mondjuk 21-24 éves lenne és 5 éve lenétek együtt, azt mondanám oké, itt az ideje az eljegyzésnek ha ti is így gondoljátok.

De így hogy csupán 13 volt és még csak most lesz 18 így még ne jegyezd el.

Ez a lány még nem volt egyetemista, se fősulis és annyi mindent nem látott még.Sok minden történik még körülötte, és egyáltalán nem biztos hogy ebből házasság lesz.Vagy te úgy érzed? Ő szeretné ha eljegyeznéd?

2013. máj. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
8%
Ne szívasd a jónépet, jó?
2013. máj. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!