Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért utasította vissza párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasította vissza párom a lánykérést?

Figyelt kérdés

Hétvégén megkértem párom kezét, ő visszautasította azzal, hogy ő még erre nem áll készen. Kicsit várjunk még ezzel, és hogy nem elég stabil a kapcsolat. Azt mondta nagyon szeret, és szeretné leélni velem az életét, de nem akar ilyen rövid idő után( 5 év) házasságba belemenni. Pofára estem, de nagyon, én teljesen megvoltam győződve arról, hogy már ő is akarja.


Szerintem teljesen stabil kapcsolatban élünk, szinte soha se veszekszünk, maximum apróságokon, de ajtó csapkodásig sosem fajul a dolog. Én 32 ő 30 éves.


Próbáltam vele beszélni többször is, azt mondta semmi baja, csak még várjunk ezzel, de nagyon szeretné, csak nem most, hanem később, ha már több ideje együtt leszünk. Mennyi idő egy nőnél mire rászánja magát a házasságra? 10-15 év?


2014. jan. 10. 05:54
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Az anyagiakkal sincsen semmi gond, elég jól keresünk mindketten, közös háztartásban élünk, teljesen megengedhetnénk magunknak, a szüleink is segítenének a szervezésben illetve anyagiakkal is, ezt többször mondták már.
2014. jan. 10. 05:58
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

5 év kapcsolat nem elég hosszú egy házassághoz? Ez nekem kicsit csak kifogásnak tűnik. Ráadásul már tinik sem vagytok egy házassághoz.

Szerintem itt más lehet a probléma.

Egyébként külön vagy együtt éltek?

2014. jan. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nő 30 évesen korainak tartja a házasságot,5 év kapcsolat után, akkor ott baj van. Ő már kifele menne a kapcsolatból, csak még nem tudja hogyan, talán úgy van vele ameddig nincs más, jó ez is, de nem veled szándékozik megállapodni. Nem vagytok már tinik, nincs mire várni.

Sajnálom, nem akartalak elkeseríteni...ülj le vele beszélni, mert Te is látod, ez nem normális dolog.

42/N

2014. jan. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy ez lenne a probléma. Boldognak tűnik mellettem, és a boldogságot nem lehet színlelni. Észrevenném abból ahogy rám néz, ahogy viszonyul hozzám, de minden teljesen normálisnak tűnik. Köszi a válaszokat, azért :(
2014. jan. 10. 06:19
 5/28 anonim ***** válasza:
92%

"megkértem párom kezét, ő visszautasította azzal, hogy ő még erre nem áll készen"


Bocs, de nagyon valószínű, hogy van valakije már,

csak te nem tudsz róla.

Csak még nem döntött kettőtök közül...

2014. jan. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%

Szia! Amikor olvastam a kérdésed, először azt hittem, 5 hónap... még gondoltam is, h milyen okos, ez tényleg rövid idő. De 5 év????! Teljesen érthetetlen számomra. Főleg, ha szeret és boldog veled.

Ezt mindenképp meg kell beszélnetek. Én nem mondom, h van valakije, vagy nem szeret, ezt ti tudjátok. De h van valami ok, az biztos. Előtted nem volt esetleg eljegyezve még fiatalon?

2014. jan. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
98%

Miért ne lehetne boldogságot színlelni? Lehet. Sajnos....


Szerintem, ha egy 30 éves nő 5 év kapcsolat után nem áll készen a házasságra, akkor nem is fog később se. Lehet, hogy nem kacsingat kifelé a kapcsolatból, de hogy nem is akar sokáig benne maradni, gyereket vállalni így, az is biztos. El van veled, jól kerestek, jobban éltek ketten mintha egyedül lenne, de azért nem akarja elkötelezni magát.

2014. jan. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
50%
Valami lehet a háttérben. Valamitől fél az ara. Érdemes lenne körülnézned:milyen a kapcsolat köztetek és a szülők között? Esetleg nem laktok külön és a feleségjelölt azt szeretné ha saját otthonotok lenne? A tágabb családon belül van-e olyan rossz példa ami elriasztja,mondjuk az agresszivitást,italozást vagy szenvedélybetegség? Mennyire stabil a munkahelyetek? Bennem felmerül az is,hogy öt év után sem ismer eléggé? Egy felelősségteljes nő nagyon meggondolja kitől akarjon gyereket,ha azt a gyermek édesapjával kívánja felnevelni! Az viszont biztos a hölgyed hosszútávra tervez amibe belefér az otthonszerzés és a gyerekvállalás is ha minden körülményt figyelembe vesz.
2014. jan. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%
Esetleg a gyerekszüléstől fél? Nagyon fura, egy szerelmes nő 1 év ismeretség után már nem gondokkozik és nem akar várni a házasságkötéssel. Párod nem tűnik szerelmesnek. Lehet, hogy szeret, de akkor nem szerelemmel.
2014. jan. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem csak nem akar férjhez menni,mint én.Attól még szeretheti a párját.Vannak nők is,akik nem szeretnének sose férjhez menni.Lehet nem meri neked elmondani.Én is elmúltam harminc,és nagyon jól elvagyunk így,hogy nem házasodtunk össze.Pedig a párom akarta,de tiszteletbe tartja a döntésemet.
2014. jan. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!