Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lánykérésre várnék ötleteket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánykérésre várnék ötleteket? Mindenképp emlékezetes ugyanakkor vicces lánykérést szeretnénk!

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm szombaton szeretné megkérni a párja kezét. Egyébként is nagy családi összejövetel lesz így össze akarja kötni a két dolgot. Mindenképpen valami emlékezetes ugyanakkor vicces lánykérést szeretne amit egy ideig biztos nem fogan elfelejteni. Van valami ötletetek?
2012. aug. 9. 10:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%
Igen, lánykérésre vársz ötleteket.
2012. aug. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
2012. aug. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nemrég volt a Music FM-en ilyen lánykérésre tippek. Vicc helyekkel, sztorikkal.. :D nézd vissza valahol
2012. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Biztos család előtt kell ezt? Értem én, hogy hagyomány, de nem valami romantikus :/
2012. aug. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

red4me, most komolyan ez az ötleted, hogy leutánozzon egy már megtörtént lánykérést?

jesus -.-"

2012. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

Fúúú, nagyon nem ajánlom, hogy közönség előtt legyen a leánykérés, a legtöbb nő utálja. Ennek egy bensőséges, intim eseménynek kell lennie, senkire nem tartozik, csak a párra.


Nem mellesleg most képzeld el: családi összejövetel, meg van a leánykérés. Mi van utána? Visszaülnek az asztalhoz, kis irulás pirulás és ennyi. Nincs utána se egy séta, se összebújás, szex meg aztán pláne nincs. Az egész elveszti a varázslatát. Készül pár fotó, mert apuka beindul a fényképezőgéppel, pár öreg elnyikkant egy-egy ízléstelen poént és kész.

Valljuk meg, akármilyen vicces mondatokkal is kérné meg a lányt, akkor e lenne az egész esemény emlékezetes.

Jó esetben csak egyszer történik ilyen az emberrel, akkor az legyen olyan, hogy még az unokáik is arról sztorizzanak.

2012. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
A zenét és a tánckart megváltoztathajta.
2012. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%

Az is érdekes, hogy miért a kérdező szervezi az ismerőse lánykérését...


Az ismerős ennyire fatökű?

2012. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ez az inkognitó inkognitója, biztos ami biztos.
2012. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Hát szerintem család előtt megkérni rémes ötlet. Nő vagyok, és ha így kérne meg, akkor inkább ne is tegye. Egyet értek egy korábbi hozzászólóval. Ez egy romantikus esemény egy nő életében, legyen tele finomsággal, romantikával, és akár isteni szexszel, de ne nagymamival, meg szülőkkel, brrr.... lehet valaki vicces négyszemközt is :) Amúgy érdemes akkor olyan helyet választani, vagy olyan szöveget mondani, ami vicces, de ne az egész család előtt. Ez nem egy poénos buli egy nőnek, hanem élete egyik legromantikusabb pillanata, nem szabad férfiszemmel gondolni rá! Ha jót akar, én lebeszélném! l28
2012. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!