Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kinek milyen gyűrűvel kérték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen gyűrűvel kérték meg a kezét? Eljegyzési gyűrű . Vagy karika? (képek is jöhetnek ) Hölgyek, lehet dicsekedni, hiszen ez nagy dolog egy nő életében :-)!

Figyelt kérdés

2014. jan. 21. 18:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%

Ez az én gyűrűm. 2 kisebb kő, középen egy nagyobb, ezüst. Imádom:)


[link]


ez pedig a karikagyűrűnk. abszolút klasszikus


[link]

2014. jan. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nagyon vékony fehérarany pici cirkónia köves gyűrűvel jegyzett el a párom. Ez volt 2012 decemberében. Imádom, mert én inkább a szolíd darabokat szeretem és minden nap hordom. :)

2014. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%

Én ilyet kaptam, nekem ez a legszebb gyűrű a világon:

[link]


Nagyon örültem neki, már több ,mint 3 hónapja büszkén viselem mindennap! :-)

2014. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, nagyon szép a gyűrűd! :)
2014. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

fehér kövesgyűrűvel kért meg, a karikagyűrűnk:

[link]

2014. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
En kaptam egy eloeljegyzesi gyurut ugyanis hala istennek ismer annyira a parom h jobb ha egyutt valasszuk ki azt amit eletem vegeig hordok :) igy vegulis egy 21 koves gyemant gyuru lett a vegso valasztas, amig az elkeszult pedig az eloeljegyzesit hordtam ami azota all a szekrenybe amit sajnalok is mer gyonyoru az is :)
2014. jan. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
2014. márc. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Fehérarany kísérő gyűrűvel kért meg, kinézetre ehhez hasonló: [link]


A karikagyűrűink olyanok, mint a 11-es válaszolónak.

2014. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Semmivel,eljegyzésünk sem volt.Valahogy kimaradt,és amiket eddig láttam is elég gázak voltak.Nem ezen múlik,mi 21 éve vagyunk együtt,boldogan eljegyzés nélkül.Összeházasodni is csak a papírok miatt házasodtunk,mondjuk a házasságot azért fontosnak tartom,szemben az eljegyzéssel.Természetesen mindenkinek más az értékrendje,így mindenkinek szíve joga azt tenni amit szeretne.Sok boldogságot!
2014. máj. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kicsit illúzió romboló leszek, de végül jóra fordulnak a dolgok... Nekem egy gyémántkoves feherarany gyűrűvel kérték meg a kezem... És 2 évvel később a következő barátnője kezét is egy ugyanolyannal(!) kérte meg pedig még a valast sem mondták ki! Azóta büszkén viselek egy a pároméval megegyező ezüst karikagyűrűt és boldogabb vagyok mint valaha
2014. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!