Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az eljegyzési gyűrűt közösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzési gyűrűt közösen kell megvenni?

Figyelt kérdés
Nektek meglepetés volt a gyűrű?
2014. febr. 1. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha lesz köves gyűrű, akkor azt egyértelműen a férfi veszi meg. Ha karikagyűrűvel jegyzitek el egymást, akkor szerintem ezt lehetne közösen egyrészt azért, hogy mindkettőtöknek tetszen, másrészt meg azért, mert akkor a férfi is visel ékszert, így szálljon be a nő is a költségekbe. Sokan mondják viszont, hogy a hagyományok szerint a karikát is a férfi fizeti.
2014. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy akarjátok ma már senki nem tartja a hagyományokat, max azokat ami nekik tetszik, szóval mindegy.
2014. febr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi van akkor, ha a nőnek nem tetszik a gyűrű?
2014. febr. 1. 16:44
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Akkor ne vedd el, mert nem a gyűrű hanem amit szimbolizál a lényeg,és elég baj ha ő nem így gondolja.
2014. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A karikagyűrűt ajánlott. Ha meglepetés lánykérést is akarsz, akkor meglepheted a barátnőd egy gyűrűvel, max. kérj tanácsot egy női rokontól/barátnőtől, ha nagyon nem vagy képben az ízlését tekintve. Mert naná, hogy a szándék a lényeg, na de ha én utálom a köves gyűrűket, és a párom vesz egy valóban drága köves gyűrűt, amit aztán alig hordok, annak ugye nem volt értelme.


Mondjuk nálunk pont ezért nem volt lánykérős gyűrű, a karikagyűrűinket meg együtt választottuk ki, és bár nem szeretjük az ékszereket, a gyűrűket mégis szívesen viseljük.

2014. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a kapcsolat elég érdekes fokmérője a gyűrű kiválasztása. Ha ismered már annyira, hogy tudod milyen gyűrű fog neki tetszeni felkészült a kapcsolatotok egy magasabb szintre, ha még nem tudod, várj vele. Ez csak a saját véleményem.
2014. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Engem egyik este lepett meg vele. Egyedül választott fazont, méretet és pont tökéletes.:)
2014. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Szokás, nem szokás, mi a köves gyűrűt is együtt választottuk ki.
2014. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!