Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek melyik a legmegfel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a legmegfelelőbb eljegyzési gyűrű? : )

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2014. márc. 9. 16:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Az én ízlésemnek mind a három túl csicsás.

Próbáld a barátnődnél kipuhatolni, hogy milyen tetszene neki, vagy kérd a barátnői segítségét, ők általában tudják.

Egyébként bár ez az oldal nagyon jó (nekem is van innen medálom), azért eljegyzési gyűrűt nem rendelnék a netről (nagyon jól vannak befotózva az ékszerek, de élőben más a színük, a fényük).

2014. márc. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a 3-as a legszebb.:-) A többi nekem már túl sok.

Véleményem szerint a kevesebb több.

De attól függ, hogy a barátnőd a nagyobb köves gyűrűket szereti vagy a visszafogottabb darabokat.

2014. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem a ha választani kellene akkor az utolsó
2014. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ízlés dolga, számomra egyik sem, mert eljegyzésre karikagyűrűt tartom ideálisnak.

De ezek közül az első szerintem kifejezetten csúnya, a 2. és 3. már elmegy.

2014. márc. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az első nagyon giccses, a második már jobb, de nálam a harmadik a befutó
2014. márc. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
bocsi de mind borzalmas...legalábbis az én ízlésemnek mindegyik túl sok, túl csicsás....
2014. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

A 3. de csak akkor ha nem innen és nem ennyiért veszed.


Tudod egy eljegyzést illik komolya venni és ha szarul hangzik ha nem ezt az ára is mutatja. persze nem kell milliókat rákölteni de azért illik legalább egy arany-fehér arany gyűrűt venni, ha nincs pénzed kövesre akkor egy simát legalább valami csini csiszolással.

2014. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Az eljegyzési gyűrű hagyományosan arany, drágakővel, az az gyémánttal, ami ma már 40ezeréert is elérhető és soha nem kell cserélni a követ, mivel nem tud karcolódni. Itt nem az anyagiasságról van szó, de tiszteljük meg azért a párunkat azzal, hogy normális gyűrűt adunk neki, amit élete végéig hordani fog. :) Nem is értem hogy jut eszébe bárkinek is ezüstöt adni.
2014. ápr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!