Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú gyűrűt ad egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú gyűrűt ad egy lánynak, az nem csak eljegyzési gyűrű lehet, igaz?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyi idő után oké az, ha egy fiú gyűrűt ad egy lánynak? Meg mennyire bír nagy jelentéssel? (nem eljegyzési gyűrűre gondolok, hanem ilyen ajándékba adott gyűrűre)

Csak mert egyre inkább frusztrál, hogy lassan 4 éve együtt vagyunk a barátommal, de sosem kaptam még tőle semmiféle ékszert. Tény, hogy egyáltalán nem stílusom az ilyesmi, de nem tudom, valamiért egyre inkább igényelném..

Igazából ennek semmi értelme amit leírtam, a kérdésem az, hogy ti kaptatok-e már gyűrűt fiútól, ha igen mennyi idő után, stb?

L/20


2013. okt. 26. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
NEM
2013. okt. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is adott már gyűrűt Valentin napra egy srác, de alig jártunk pár hónapja. Nagyon gyakorlatlan volt érzelmek terén, szexben is egy kicsit. Még ma sem értem, hogy miért adta.
2013. okt. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nos, először is, ha kell valami, megveszem magamnak.

Másodszor: várhatod el a partneredtől, hogy ékszereket vegyen neked, ez nem a szeretet fokmérője normális embereknél. Inkább örülj, ha nem sablon ajándékokkal mutatja ki a szerelmét (csoki, parfüm, ékszer, wellness...).

Harmadszor: ha téged konkrétan az érdekel, hogy mikor kapsz már gyűrűt, akkor igen is elköteleződésre vágysz, csak félsz kimondani még magad előtt is. Ne a gyűrűn agonizálj, hanem beszélgessetek a jövőképetekről, többet ér.


Mi már jegyesek vagyunk (4 éve vagyunk együtt), de nemhogy ékszert nem kaptam soha, még most sincs gyűrűnk, épp hogy az esküvő napjára meglesz. Nem ez a lényeg.

2013. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akartam bunkó lenni, szóval bocs a nyers fogalmazásért, de az ilyen "ajándékba kapott gyűrűt" mindig köntörfalazásnak éreztem, amit nem érzek helyénvalónak egy kapcsolatban.
2013. okt. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha én gyűrűt vennék a barátnőmnek, az csakis eljegyzési gyűrű lenne.
2013. okt. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!