Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Arany karikagyűrű helyett más?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arany karikagyűrű helyett más?

Figyelt kérdés

Anyagi megfontolásból nemesacél vagy titánium karikagyűrűket nézegetek arany bevonattal. Végülis nagyjából azt hinnék, hogy fehérarany.

Van olyan, akinek nem arany házassági karikagyűrűje van?


2014. márc. 19. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nemesacél. Szeretjük.
2014. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is pont ezen gondolkozom. Csak félek, hogy idővel megkopna, esetleg lekopna róla az arany bevonat.
2014. márc. 19. 14:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Titán-karbid bevonatost vegyetek, az nem kopik meg. És aranyszínű...
2014. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ettől félek, hogy csak "ARANY színű", és az lekopik, nem? Akármire festik rá?!
2014. márc. 19. 14:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi sem aranyat veszünk,hanem titàniumot.Szerintem nem kell,hogy azt higyjèk màsok,hogy arany.Engem ez nem èrdekel.AZt hallottam sok embertöl,hogy nem kopott meg az övükè.
2014. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 19. 14:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Menyhárt Richárdnak vannak nagyon érdekes és szép ékszerei. Amit láttam tőle, az mondjuk acél volt ezüst berakással. Naaagyon tetszett! :)
2014. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Az enyém platina. Drágább, mint az arany, viszont úgy néz ki, mint az ezüst. De én nem azért hordom, hogy ki mit szól hozzá, és mit hisz róla. Nekünk, amikor összeházasodtunk, nem volt pénzünk gyűrűre, ez a 20. házassági évfordulónkra kaptam. Az értékén túl szimbólikus jelentősége van a számomra.
2014. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A barátnőméknek tavaly nyáron volt az eljegyzésük, arany bevonatos gyűrűket vettek (80 000 ft / pár), viszont már most elkezdtek kopni a gyűrűk.


Ezen az oldalon vannak olcsóbb árkategóriájú arany gyűrűk is, szerintem nézz körbe hátha találsz megfelelőt ha mégis az arany mellett maradtok. :)


www.goldatti.hu/index.php?arkategoria=0&orderby=product_price&nem=0&Itemid=26&option=com_virtuemart&akcio=&special=&page=shop.browse&lang=hungarian&category_id=256&manufacturer_id=0&keyword=&keyword1=&keyword2=

2014. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!