Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Férfiak, ti örülnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti örülnétek, ha a ti is kapnátok "eljegyzési" vagy kísérő gyűrűt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Személy függő. Én pl örülnék mert szeretem az igényes, szép gyűrűt. De valaki meg kinem állhatja magán
2014. ápr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem volt, tetszett az ötlet, de mondtam a feleségemnek (akkor még menyasszonyom, ugyebár) hogy csak akkor legyen, ha találok magamnak valót, mert válogatós vagyok. Találtunk egy vékony pecsétgyűrű szerűt, ami tökéletesnek bizonyult.
2014. ápr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
inkább egy üveg sört,annak van valami értelme,
2014. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Ma félóránként fogok erről olvasni???
2014. ápr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem ma más dolgom is akad, mint írogatni, de van egy olyan érzésem, hogy ez divatba fog jönni, és idővel talán szokássá, vagy legalább elfogadottá válik majd. Szokás alatt persze nem azt értem, hogy kötelező, nyilván egyéni ízlés és pénztárcavastagság kérdése is.
2014. ápr. 2. 10:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem hogy divatba, hanem ismét divatba.

Mert mikor nekem volt az eljegyzésem, akkor természetes volt, hogy én a karikagyűrű mellé egy kövesgyűrűt, a vőlegényem pedig egy pecstgyűrűt kapott. Akkor -még a múltszázadban, ennek így illet történnie.

(perzse én piros köves gyűrűt kaptam, mert hogy azt biztos minden nőnek tetszik. Talán én voltam az egyetlen, akinek mégsem?)

2014. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel a járásunk első hónapjának végén voltunk amikor kérdezte hogy mi lenne ha lenne mindkettőnknek gyűrűje amit ajándékként szánunk egymásnak.... így elmentünk kiválasztani. Én ezüst gyűrűt választottam 3 kő van benne. 2 kisebb, középen egy nagyobb.

A férjem meg egy sima acélgyűrűt választott magának. És egymásét fizettük ki. Miután kimentünk a boltból, nem akarta rögtön odaadni.


Aztán mikor hazaértünk megkérte a kezemet az én gyűrűmmel:D utána pedig én is felhúztam az ujjára az ő gyűrűjét. Hát ez volt a mi eljegyzésünk, kettesben. Családit nem tartottunk soha. Nem volt fontos. A rokonok barátok csak az esküvőn és az utána lévő ebéden voltak ott.


Szóval így a férjemnek is volt gyűrűje eljegyzés és az esküvő között, meg nekem is.

2014. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:)
2014. ápr. 2. 22:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Magyar szokás szerint eljegyzés csak két karikagyűrűvel lehet. A régi szokások szerint a nő kap mellé egy köves kisértőgyűrűt, a férfi egy pecsétgyűrűt.

A karikagyűrűt általában együtt választják ki, a kísérőgyűrűk meglepetések.

2014. ápr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!