Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van értelme olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme olyan férfival lenni akinek az anyja fontosabb mint a párja?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 16:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha kicsit bővebben leírnád, lehet, hogy kiderülne, hogy nem fontosabb mint te, csak az anyját mint anyját szereti legjobban, téged meg mint a szerelmét.


Mi a probléma?

Miből jutottál arra a következtetésre, hogy te kevésbé vagy fontos neki?

2014. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezt azért jobb lenne kifejtened, mi az, hogy fontosabb.

Van olyan nő, aki már azt is sérelmezi, ha a párja hetente egyszer felhívja az anyját telefonon.

Egyébként szerintem egyik sem lehet fontosabb a másiknál. Nem tudják egymás szerepét betölteni.

2014. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Pl:

-kikötötte, hogy csak akkor költözik majd velem össze ha az anyja is velünk lakhat,

-ha az anyja beszólogat nekem sose véd meg,

-eltartja az anyját, hol az 50 évesen simán dolgozhatna, semmi baja csak nincs kedve, nem is keresi a munkát,

- volt, hogy még buliba is jött velünk az anyja mert, hogy ő olyan neki mintha a legjobb barátja lenne..stb

2014. ápr. 17. 17:11
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben menekülj amíg tudsz, mert anyuci pici fiával nem jó móka együtt lenni. Majd ha felnő, ami sosem történik meg.
2014. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A kommented alapján azt tudom mondani, hogy én ezt így nem bírnám.
2014. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tud elszakadni anyucitól, akkor éljenek ők boldogan, amíg meg nem halnak. Te pedig keress egy FÉRFIT, és messziről kerüld az ilyen kisfiúkákat.
2014. ápr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott amíg lehet, ebből sosem fog jó kisülni. Sőt, ez így nagyon gáz!!!!
2014. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Huh, ez így leírva nagyon vicces :) Mármint hogy viszi magával az 50 éves mamit is bulizni ... :D Én menekülnék, amint kiderül, hogy ilyen gondok vannak a palival.
2014. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteges. Én tuti nem bírnám.
2014. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
ezt én sem bírnám, menekülj amíg tudsz!...:D
2014. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!