Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi értelme van az évekig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van az évekig tartó jegyben járásnak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 13:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem értem 1. év után házasodni kellene mindenkinek vagy mi?
2013. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Valaki úgy van vele, hogy mi értelme évekig csak úgy járni. Ezt mindenki maga dönti el.
2013. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
kifejezi azt, hogy szeretnének összeházasodni, hogy közösen tervezik a jövőt stb, viszont még nincs pénzük/stabil hátterük/akármi más, ami gátolja azt, hogy esküvőt tartsanak.
2013. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%
Akkor ennyi erővel megkérdezhetném én meg tőled /mert látom te korán házasodás híve vagy/, hogy mi értelme van korán házasodni? Sőt egyáltalán mi értelme van a megházasodásnak?
2013. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
semmi
2013. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#4 Te valami önjelölt gondolatolvasó vagy, aki a kérdésekből méri fel a kérdező magánéletét? :D Még csak a közelében sem járok a házasság gondolatának, megnyugtatlak ;) De azért köszi, hogy beoffoltad a kérdésem.
2013. jún. 15. 13:53
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy akkor van ilyen, mikor össze akarnak házasodni, de még gyűjtenek közös lakásra, vagy nagyobb lagzit szeretnének és még nincs meg az anyagi háttér, vagy olyat is hallottam már, hogy nem is akarnak összeházasodni, csak jobban hangzik, hogy menyasszony és vőlegény. Előbbinek van értelme, utóbbinak szerintem nincs.
2013. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
minden eset egyedi. mindenki maga dönt a saját életéről. nálunk is megvan az oka a hosszú jegyességnek, de mivel közös döntés, így mindketten elégedettek vagyunk a helyzettel.
2013. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A hasznos válaszokat köszönöm, és továbbra is várom az intelligens megnyilvánulásokat :)
2013. jún. 15. 14:15
 10/19 anonim ***** válasza:
Semmi.
2013. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!