Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ilyen ellentmondásnál mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen ellentmondásnál mi a teendő?

Figyelt kérdés

-Imádod a párod, Ő életed szerelme, és Ő is így érez irántad.

-Ezt a kapcsolatotok is bizonyítja (hosszú évek óta együtt vagytok, szinte minden tökéletes, vitákról még csak beszélni sem lehet, olyan ritkák)

-Te vágysz eljegyzésre (főleg, hogy már több, mint 8 éve együtt vagytok és nagyon szerelmes vagy), Ő viszont mindig is ellene volt, és nem hisz ebben, annak ellenére, hogy nagyon szeret.

Emiatt van, hogy hetekig/hónapokig eszedbe sem jut, majd újra és újra előtör a vágy, hogy Ti miért nem?:( Te mit tennél? Annyira fáj, amikor barátokat, ismerősöket hallok tervezgetni, vagy meg is történik az eljegyzésük, hogy mi miért nem? (De ezt mind csak magamban kérdezem, mert soha nem akarnám, hogy csak azért jegyezzen el, mert én szeretném, Ő viszont nem) Mikor annyira jó minden. És tudom, hogy Ő is velem tervezi a jövőjét, mert nagyon sok tervét elmondja, mit hogyan szeretne, és mindig Ő kezdeményezi a témát, de ez soha nincs közte. Tehát egyáltalán nem vagyok bizonytalan a kapcsolatunkban, hogy esetleg nem én vagyok neki az igazi.

Imádom, de mindig ez a kérdés kavarog bennem:miért nem élhetjük mi is át azt, amit más szerelmes párok? mi miért nem?


N


2014. ápr. 17. 21:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
6%
8évig senki nem szerelmes,ez már házasságban is sokkk.Ha minden szép és jó mit vagy bezuhanva egy né-ért.Ha netán kimondod főleg ennyi idő lehet nem sokáig használod utána:))Élvezd azt ami van
2014. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
Nem minden szerelmes pár éli át ezt. Van, ahol nincs eljegyzés, csak házasság. Nyolc év után egyébként sincs a dolognak már jelentősége. Azt meg csak most mondod, hogy életed szerelme, amikor még nem is tudod, hogy mi lesz később még az életedben....
2014. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle. Mi az, hogy nem hisz benne? Nem vallás ez.
2014. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem hisz benne? Ez egy kamu válasz arra, hogy miért nem akarja összekötni veled az életét. Valójában arra vár, hogy majd jön egy jobb, és addig elvan veled.

Te látod helyesen, hogy a kapcsolatoknak tovább kell lépniük az együttjárásból az eljegyzés és házasság felé. Miért elégednél meg az aktuális barátnő szereppel, ha több is lehetnél? Igazad van.

És ha tényleg annyira jó a kapcsolatotok, valódi kifogása nem is lehet az ellen, hogy elvegyen, de valamiért mégsem akar. Csak nem akar megbántani, és inkább azt mondja, hogy "nem hisz benne".

De ez nem vallás, csak a párkapcsolat legmagasabb foka.


Ha nem tudtok megállapodni, akkor talán ideje keresni egy olyan párkapcsolatot, ahol a férfi nem csak barátnőnek akar, hanem az élete valódi társának.

2014. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
13%
szerintem csak a férfiaknak szimplán semmit sem jelent a házasság, de attól még tuti nagyon szeret! beszéltetek már erről, hogy te szeretnéd?
2014. ápr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

1-es


"8évig senki nem szerelmes,ez már házasságban is sokkk"


ilyen marhaságot ne írj már...



Amúgy meg kérdező: nem kellesz neki eléggé. ennyi.


Ez a nem hiszek benne, csak papír..stb ezek mind kifogások. Most még jó vagy neki, de amúgy vár, hogy majd jöjjön egy jobb, egy szebb, akiért le tud lépni, és ugye a lelépést a házasság akadályozná, mert kényelmetlen, és akár sokáig is elhúzódhat a válás. Így ha van kiért akkor bőrönd, kalap, kabát, és már megy is a másikhoz.


Nem kér meg, vagyis nem akar elvenni, vagyis nem akar elköteleződni melletted. A te dolgod mérlegelni mi a fontosabb. Hogy házasságban élj egyszer az általad szeretett férfival, vagy a mostani kapcsolatod. Mert elvenni ez a pasi nem fog! Döntsd el mit szeretnél.


Én mondjuk, személy szerint már réges-rég leléptem volna...mert 1 évnél többet nem vártam volna eljegyzésre. Szerencsére nem is kellett.

2014. ápr. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Ha igazán szeretne, már rég elvett volna. Kifogásokat keres.


Nekem volt egy munkatársam, aki 8 év után szakított a barátjával, mert az nem kérte meg a kezét. Neki fontos volt hogy házasságban éljen, és ne csak a barátnője legyen, vagy a szeretője, vagy az élettársa...szerintem igaza van.

Nekem pasiként nem lenne pofám ennyi éven át hülyíteni egy nőt ha nem akarom elvenni. Ha egy férfi szeret, akkor nincs semmi a világon , ami megakadályozhatná hogy megházasodjon. Másfél év után házasodtunk össze a feleségemmel, pedig csak 22 éves voltam:D, szóval nem a levegőbe beszélek. ja és nem, nem volt terhes...24/F

2014. ápr. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Uh, 8 éve együtt vagytok, és nem hajlandó elvenni? Valami hasonló kérdés kapcsán valaki megfogalmazta a tutit, csak nem emlékszem rá pontosan, de az volt a lényege, hogy ennyi idő után ha már elvesznek valakit hosszas nyöszörgés után, az legfeljebb annak a jele, hogy na, nem jött jobb, egye fene, belemegy....Vagy a másik verzió, ami ennyi idő után lenni szokott, hogy a nő besokall, és szakít, a pasi meg találkozik valakivel, akit két éven belül elvesz...Nem te vagy neki az igazi. Ha az lennél, már régen elvett volna, még akkor is, ha "nem házasságpárti", mert tudja, hogy neked ez fontos. Egyszerűen neki nem olyan full jó minden, mint neked, nem érzi azt a pluszt, de addig persze, hogy szívesen eltölti veled az idejét, amíg nem adsz neki ultimátumot, vag ynem toppan be az életébe a nagy ő. Sokszor ezt maguknak s vallják be, de kényelmesek, és csak érzik, hogy ők bizony nem házasodnak. Nem hát, mert kényelemből ragadtak egy kapcsolatban, amiben nem hajlandóak tovább lépni, meghagyják a kiskaput menekülési útvonalnak. Sajnos túl sok példát láttam a környezetemben, ami miatt nem tudlak azzal ámítani, hogy te vagy neki az igazi, csak papírt nem akar, jó ez így...Mondom, vagy a nők szoktak dobbantani, mikor rájönnek, hogy nem fognak előrelépni, és csak elpazarolták az életük egy jó részét, vagy a pasi megalkuszik végül/az utolsó pillanatban kifarol (olyat is ismerek, aki 10 év után 2 hónappal az esküvő előtt szedte össze magát, és pénzt, foglalókat nem sajnálva menekült...Mert tudta, hogy ez nem kell neki, de hát a kényelem, megszokás nagy úr...
2014. ápr. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Áltatod magad és a homokba dugod a fejed. Lehet, hogy te azt érzed, hogy minden tökéletes, te vagy neki az igazi, de attól ő nem biztos, hogy ugyanezt gondolja. Persze, tervez veled, de nem fogja magát hozzád láncolni. Statisztaként jelen lehetsz az életében, de erősebb elköteleződést nem vállal be. Ennyi év után ...ha tudja, hogy neked fontos, már az is rég elvett volna, aki egyébként ellenzi a házasságot, ha tényleg azt érzi, hogy te vagy a nagy ő, és nálad jobbat úgyse kaphat, mert te vagy neki a tökéletes.
2014. ápr. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

a fenét !


mi 23 éve vagyunk együtt és spec nem vagyunk házasok

teljesen jó a kapcsolatunk

10 év után született meg az első gyerek majd még 2 :-)


a házasság nem a szeretet fogmérője !

egyszerűen vannak emberek aki szerint ez nem szükséges ahoz h boldog légy

és tudod mit, teljesen igazuk van


a páromnak van 5 gyerekkori barátja még mindig szoros a kapcsolt velük

ebből 4 már elvált az 5ik nem házasodik - alig 2-3 év házasság után - gyerek szerencsére egyiknél sincsen

ennek szerinted volt értelme ?

volt amelyik 5-6 év után házasodtak össze az akkori barátnővel - amint megvolt az esküvő az addig jó kapcsolat rohamosan ment tönkre


szal ha boldog vagy a kapcsolatodban akkor az így tökéletes

nem akar mást többet mert a végén pont ez teszi majd tönkre

2014. ápr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!