Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az eljegyzési gyűrűről? Örülnétek neki? Küldhettek képet az álom gyűrűről!

Figyelt kérdés
[link]

2014. máj. 14. 14:15
1 2
 1/18 Korkin ***** válasza:

egyszerű, szép letisztult.

Nekem kifejetettem tetszik, h nem csak 1 kő van benne, hanem több és emiatt jobban csillog és többet is mutat kézen.

Engem megnyernél :) Hajrá

Mikorra tervezed az átadást?

2014. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

De szép! :)

Nekem is hasonló van, csak egy kővel. De a stílus ugyanez.

2014. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem vásári kinézetű, a sok kő nagyon furcsa benne. Ha még nem végleges, szerintem inkább egy nagyon pici gyémánt legyen benne, mint 3 nagyobb kő. Néha a kevesebb több.:)


Egyébként akkor ez most a kísérőgyűrű, ha jól értem. Együtt fogjátok megvenni a jegygyűrűket? Mert kétféle szokás van: kísérőgyűrű (mint ez) hordása a hivatalos eljegyzésig, majd csere karikagyűrűre, vagy pedig ezt az esküvőig viseli majd?


Mert ha utóbbi, akkor szerintem fontos, hogy nagyon az ízlése legyen, hiszen hónapokig csak ezt viseli.:)

2014. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
4%
ékszershopos, mi? szépnek szép, csak látszik rajta hogy nagyon olcsó
2014. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ez nem ékszershopos:) ez a világ 20 legdrágább gyűrűinek egyike. Még nem tartok eljegyzésnél nincs aki eljegyezzen, mert lány vagyok:D
2014. máj. 14. 14:43
 6/18 anonim ***** válasza:

Bár nem kifejezetten a stílusom, de szép :)


Nekem az ilyesmi, kelta stílusú gyűrűk tetszenek:


[link]


[link]


A karikagyűrűmnek is hasonló a mintája :)


23/N

2014. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem rossz, mondjuk nekem a kevésbé hagyományos formájúak tetszenek nagyon:


[link]


Itt pl a Hattyú és a Fancy, de a Kala is nagyon szép, csak kevesebb és átlátszó kővel.


Szerintem a kevesek egyike vagyok, de én pl nem szeretnék gyémántot a gyűrűmbe. Állandóan attól félnék, hogy elhagyom/megsérül, nem is merném egy átlagos napra felvenni, amikor mosogatok, kezet mosok, vezetek, mappákban keresgélek. Félteném :S

2014. máj. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyenek tetszenek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Főleg az egykövesek tetszenek, az enyém is egy köves, a foglalata egy éppen nyíló virágra hasonlít, nekem nagyon tetszik.

2014. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szép, de nekem túl sok benne a kő és a formája sem annyira az én stílusom. Nekem az olyanok tetszenek, amit az előttem válaszoló linkelt, vagyis az első és a második közülük, vagy valami hasonló.
2014. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hú, a belinkelt kelta zöld köves nagyon tetszik. Amúgy nekem csak egy elképzelt van, szóval nem tudok linkelni, bocsi, de én arra gondoltam, hogy sima karikagyűrű és a párom neve lenne rávésve ravásírással. Hogy miért pont azzal? Latinbetűvel nem tetszene.
2014. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!