Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tudom, hogy lehet, a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy lehet, a párom nem is fog figyelni rá, de ti eljegyzéshez milyen zenét választanátok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 15:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Most ilyen kérdésre, milyen választ vársz?
2014. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Eljegyzéshez miért kell zene? Ez még nem a lakodalom.
2014. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Egyébként még semmi nem dőlt el. A helyszín sem, a gyűrű sincs még meg, az időpont sem, egyszerűen csak ötleteket gyűjtök. Tulajdonképpen csak az a biztos, hogy megkérem, és hogy nem szúrhatom el.

Ha nem tudtok érdemlegeset válaszolni, kérlek, ne válaszoljatok, keressetek másik kérdést.

Ha ez segít, 29/F 19/L, bár nem hiszem, hogy segít :)

2014. jún. 4. 15:58
 4/19 anonim ***** válasza:
Az eljegyzést is úgy rendezvény szinten akarod? Attól függ, hol tartod. Ha étterembe, bérelj fel egy-két hegedűst, ha otthon, akkor valami romantikus zene, ha van kedvence, akkor azt, vagy kedvenc filmjéből zene-romantikus filmből, nem a star wars főcím dala:D
2014. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Bocs a kérdésért, de egy eljegyzésen mit lehet elrontani? Nekem a párom megkérte a kezem egy sima étteremben, előhúzta a gyűrűt és megkérdezte, hogy leszek-e a felesége...ehhez komolyan zene kell meg díszlet??
2014. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem kell feltfétlenül, csak egy ötlet volt. Bryan Adams Here I Am című számán gondolkodtam, de az lehet, hogy túlzás :/ Ő a mulatós számokat és a rapet szereti, de abból nem tudom melyik lenne rá alkalmas.
2014. jún. 4. 16:23
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyen egyébként ha te vagy a lány minek foglalkozol te vele, az nem a te dolgod.
2014. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Mulatósból semmiképp sem ezt :)

http://www.youtube.com/watch?v=Q9rTvv0jlLE

2014. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
:D
2014. jún. 4. 20:47
 10/19 A kérdező kommentje:
Üllői úti fák - esküvőt sem :)
2014. jún. 4. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!