Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csajok, hogy álltok az eljegyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogy álltok az eljegyzéshez, ha már 2 exetek is eljegyzett, de nem volt belőle házasság?

Figyelt kérdés

18 évesen is megkérte a kezem az akkori barátom(aztán rá pár hónapra szétmentünk), és 21 éves voltam amikor a másik exem megkérte a kezem...

Most 2 éve van párom, az ékszerboltos nő véletlenül véletlenül elárulta magát, hogy a párom eljegyzési gyűrűket nézeget, és a születésnapomon (aug 18), szeretné megkérni a kezem....

Nem merem felhozni neki a témát, mert ugye elvileg nem is tudok a tervéről... de mivel ez nekem nem az első eljegyzésem... kicsit a könyökömön jön már ki :(


Hogyan hozzam szóba, mit mondjak neki? Ha nemet mondok, lehet hogy elveszítem?


23N


2013. júl. 31. 13:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, így érthető ha nem repesel a boldogságtól. Én csak a mostani férjemnek mondtam igent, előtte egyik kapcsolatomban sem éreztem úgy, hogy vele akarom leélni az életem, tehát igen-t sem mondtam.

Viszont ha neked ezek az aggályaid, akkor mondd el neki így ahogy leírtad. Azért ne mondj igen-t nehogy elveszítsd, de nem-et se az előzmények miatt.

Azért ez elég nagy taplóság az ékszerboltos részéről...

2013. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már eljegyzésem, de nem sokkal később szétmentünk. Ha a mostani párom megkérné a kezem, nagyon örülnék neki.

Ha nemet mondasz, nem biztos, hogy elveszíted, de nem lesz olyan a kapcsolatotok mint most.

2013. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"az ékszerboltos nő véletlenül véletlenül elárulta magát, hogy a párom eljegyzési gyűrűket nézeget, és a születésnapomon (aug 18), szeretné megkérni a kezem...."


És ezt mind-mind véletlenül? :D Nemá.

2013. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha nem vele képzeled el a jövődet, akkor ne hazudj neki. 2 éves a kapcsolatotok, ő tovább akar lépni.

Egyébként együtt éltek?

2013. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Tudja a párom, hogy már 2x megkérték a kezem.

Az első barátom eljegyzés után megütött, a második pofonnál szétmentünk. A másik eljegyzés után pedig betegesen féltékeny lett a párom, nem köszönhettem szinte senkinek, mert ment a vita...


Nyilván mikor nekik igent mondtam, azt hittem hogy velük szeretném leélni az életem...mert az eljegyzésig minden rendben volt.

2013. júl. 31. 13:55
 6/18 A kérdező kommentje:

Bent voltam délelőtt az ékszerboltban, mert a nyakláncomat javíttattam meg. Akkor beszélgettünk a hölggyel, hogyha újra fiatal lenne, biztos örülne, ha pár hét múlva menyasszony lenne, és hogy nagyon irigyel engem. Rákérdeztem a miértjére, és akkor elmondta.

Elmeséltem neki, amit nektek már leírtam, hogy kétszer voltam menyasszony. És hogy remélem a páromnak nem fordul meg a fejében, hogy mostanában eljegyezzen...

2013. júl. 31. 13:58
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Mekkora hatalmas oriasi mega-giga paraszt az ekszerboltos k_rva! Pasid meglepetesre keszul o meg elszurja mindkettotoknek, csak hogy pletykalhasson? Most majd tetteted a meglepetest, vagy elmondod a pasidnak is aki mar biztos regota filozik, hogy hogy menjen? De ruhellem az ilyen agyatlan p_nakat!
2013. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
Figyu, nekem 4 is volt, ebből 2 gyűrűs, a másik kettő szóbeli. Egyikből sem lett semmi, szerencsére. Utolag kiderült egyik pasi sem lett volna jó férjnek.
2013. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Igen, együtt élünk.


Mindkettő gyűrűs volt, a másodiknál karikagyűrűt is vettünk.

2013. júl. 31. 14:44
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Elgondolkodnék azon, hogy mi a baj velem. Nagyon úgy fest, hogy te valamiért menekülsz a szoros kapcsolatoktól és a házasságtól. Ezt csak te tudod, hogy miért. :)
2013. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!