Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Adnátok ötleteket eljegyzéshez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Adnátok ötleteket eljegyzéshez?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy történt az eljegyzés ?Különleges alkalomra gondolok,
2013. jan. 11. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2013. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

Eldöntöttük, hogy össze akarunk házasodni. Közöltük a szüleinkkel, majd a párom megkérte a kezemet a szüleimtől.

Ekkor megbeszéltük az eljegyzés időpontját. A szüleim meghívták az ebédre a párom szüleit, és mindkettőnk felkért násznagyait.

A párom anyukája hozott egy kristályvázát, benne fehér rózsákkal. A párom pedig egy vörösrózsa csokrot.

A leves után a párom megköszönte a szüleimnek, hogy felneveltek, hogy hozzáadnak, és megígérte, hogy jó férjem lesz. Ezután felhúztuk egymás ujjára a karikagyűrűket. Kaptam mellé egy kísérő gyűrűt, és pedig egy pecsétgyűrűt adtam neki.

Majd közösen megbeszéltük az esküvő idejét is.

A lakodalom részleteit már a szülők, és násznagyok közösen intézték.

2013. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4-es, hát ez egyáltalán nem volt különleges.
2013. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

2#

"felkért násznagyait."

Az kicsoda és mi dolga az esküvőn. Bocsi nem ide tartozik, de eddig nem hallottam róla.

2013. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
ez jó béna eljegyzésnek hangzik. tuti ilyen unalmas a házasság is
2013. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Nekem tetszik, ez az igazi nem a nagy felhajtás ami csak a külsőségekről szólnak.
2013. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Persze, a felhajtás meg a külsőségek a lagzin voltak.
2013. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Karácsonykor (igen, akkor, nekünk nem az a fontos) szenteste elmentünk egy termálfürdőbe (demjéni termál-völgy), éjjel volt, hóesés, szenteste,kivilágított fenyőfák. Ültünk a melegben, összebújtunk a vízben, mire elhúzódott és a víz alól, a nadrágjából kihúzott egy szövet tasakot ( a doboz elázott volna:)) ), benne a gyűrűvel :) Jött a nagy kérdés, igen, nyakbaborulás, sírás. Éjjel volt már, pára is volt, így hiába voltak mások is, a pára miatt mintha kettesben lettünk volna. Életem addigi leggyönyörűbb napja volt.
2013. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Nekem tetszik, ez az igazi nem a nagy felhajtás ami csak a külsőségekről szólnak."


nem csak a nagy felhajtástól lesz különleges valami. csak ötletek kellenek. de látom, te elég szűk látókörű vagy.

valami frappáns körülmény megteremtése is különlegessé teszi nem kell milliókat költeni erre.a kft én vagyok

2013. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha elmennétek kirándulni, és mikor felértek a hegy tetejére (a Bükkben nagyon szép helyen voltunk) És azt mondod csinálsz rólatok egy képet, de közben videóra állítod. Miközben tartod a kamerát, felteszed a nagy kérdést :D Legalább lesz emlék az arckifejezéséről :) aztán vedd elő a gyűrűt :) egy videóban láttam hasonlót, nagyon romantikus volt :)
2013. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!