Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek hogyan kérjem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan kérjem meg a barátnőm kezét? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szeretném megkérni a barátnőm kezét, de tudom, hogy nem szeretne eljegyzési/kísérő gyűrűt! A köves gyűrűket eleve nem is szereti! Szóval majd csak a 2 karikagyűrű lesz amit közösen veszünk majd meg! van pár ötletem, de érdekelne ti mit mondanátok! meg ha megkérem és megvesszük a gyűrűket azt mikor adjam át? szóval kell valami eljegyzési kajálás és akkor adjuk át egymásnak? csak komoly választ kérnék!

#eljegyzés #jegygyűrű #hogyan kérjem meg a kezét
2014. jún. 11. 14:07
 1/10 anonim válasza:
100%

A kérdésed első felére: Ha nem szereti a gyűrűket, miért nem veszel neki valami más fajta ékszert? Vagy azt sem szereti? Készíthetsz neki valami szép ajándékot kézzel! De csak te tudhatod igazán, hogy mégis minek örülhetne, nem? Ha ismered eléggé, és tudod milyen dolgokat szeret, megfelelő mennyiségű kreativitással, bármit elérhet az ember, aminek örülnének!:-) A barátnődtől függően pedig alakíts ki, mikor kettesben vagytok egy megfelelő hangulatot (akár otthon, vagy valahol máshol), hozd fel a dolgot... rajtad áll. :)


A 2 gyűrűvel kapcsolatban nem tudok mit mondani, nem értek ehhez. :)

2014. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen lány vagyok.


Amit én el tudok képzelni:

otthon édes kettesben csak úgy spontán kérdezd meghogy hozzád menne-e.Vagy ugyanez pepitában,vidd el valahova,de ne tömegbe,és ott kérdezd meg.

Nem kell gyűrű,se egyéb.

Ő igent mond,örültök,és együtt elmentek gyűrűt venni.

(normális esetben ilyenkorra már van közös kassza,ugyhogy úgyis ugyanonnan megy a gyűrűk ára)

2014. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Nehezen tudom elképzelni, hogy egy lány ne örüljön eljegyzési gyűrűnek. Annak jelentése van, szerintem azt szeretni fogja :) Máskülönben, szépen meg lehet kérni virággal, jó program / vacsi mellett. A gyűrűket pedig ha együtt megveszitek, az esküvőn húzzátok egymás ujjára.
2014. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
vagy a gyűrű legyen egy lancon amit a nyakaba is hordhat
2014. jún. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

én sem szeretem a köves gyűrűket. mivel alapból öltözködésileg sem vagyok az a tipikus lány (barátom "rockerk*rvának" szeret definiálni), már rég megbeszéltük, hogy ha eljön az ideje mivel kérjen meg :) én semmi pénzért nem mondanék le az eljegyzési gyűrűről, szóval neten kinéztünk pár extrémebb fekete gyűrűt, hogy azokból tud majd válogatni.

te ismered a barátnődet, hogy mit szeretne. elég neki egy szál virág? vagy azt sem szeretne? esetleg egy nyaklán vagy karkötő? vagy valami, amihez emlékek fűznek? te ismered.

2014. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok/voltam egy gyűrűs csajszi, mégis minden nap hordom az eljegyzési gyűrűt :) Ráhangolódás a karikagyűrűre.


Ha tényleg nagyon ódzkodik a kedvesed a gyűrűtől, akkor minden kütyü nélkül is nagyon emlékezetes és szép pillanat tud lenni egy romantikus lánykérés. Ha nagyon hollywoodos akarsz lenni, akkor térdelj le, fogd meg a kezét és jöhet a nagy kérdés, de szerintem bármilyen megoldásnak örülni fog :)


Ha megvettétek a gyűrűket, akkor eljegyzési ebéd/vacsora keretében szokták felhúzni családi körben, de sokan már nem tartanak kézfogót.

2014. jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) jók! :) A barátnőm csak a köves gyűrűt nem szereti és mondta, hogy neki nem kell eljegyzési és pláne köves gyűrű! nem szereti, nem tetszik neki! csak karikát szeretne közösen venni! :) így hát csak azt kap majd! :) írtatok jó ötleteket! köszi! :) akkor valszeg lesz eljegyzési ebéd és ott adjuk át egymásnak a bal kezére a karika gyűrűt és esküvőn majd átkerül jobb kézre! :)
2014. jún. 11. 17:22
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen lány vagyok, nem utálom a gyűrűket, de nem szeretném, ha köves gyűrűvel kérnének meg.

Számomra az lenne az ideális, hogy a barátom csak úgy simán megkérdezné, hogy hozzámennék-e, én igent mondanék, majd együtt megvennénk a karikagyűrűket. Ezt otthon bejelentenénk és szerveznénk egy közös ebédet/vacsorát a szüleinknek. Mifelénk a lányos háznál szokás ezt megtartani. Egy jót ennénk és beszélgetnénk és felhúznánk bal kézre a karikagyűrűt.

2014. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem az eljegyzési ebédnél adnám át a gyűrűket, hanem a lánykéréskor felhúznám az ellentétes kézre (tehát amiről átkerül majd az esküvőn).


Ötletek: mindenképpen kettesben történjen, ne legyen szenzációhajhász! A legtöbb nőnek ezerszer többet jelent ez, és nagyon keveseknek esik jól egy étterem közepén vagy hasonlók.

2014. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

en sem szeretem az ekszereket foleg nem a gyuruket......

De amikor megkerte a kezem boldogan mondtam igen-t es engedtem hogy felhuzza az ujjamra :) azota is hordom es le nem vennem :-) esetleg egy sima ezust gyuru? meg az is szep :) esetleg belevesetni a neveteket

2014. jún. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!