Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kérjem meg az apától a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg az apától a lánya kezét?

Figyelt kérdés
Ti hogyan csináltátok? Mit mondjak?
2013. jún. 19. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy szereted a lányát és vele szeretnéd leélni az életedet és adja beleegyezését ahhoz, hogy összeházasodjatok. (Azt azért ne mond meg neki, hogy akkor is összeházasodtok, ha nem egyezik bele.)
2013. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb úgy ahogy az első. Kérd az áldását a kapcsolatotokra.
2013. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 acelsziv ***** válasza:
92%
De légy résen, ha felkapja a baltát és elindul a lánya szobája felé azzal, hogy " a kezét megkaphatod" :D
2013. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

acelsziv epic win.

Amúgy ahogy az első mondta

2013. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Ha együtt éltek akkor ez felesleges.
2013. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 acelsziv ***** válasza:
76%

[link]

Kb erre gondoltam :)

2013. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a szüleim áldását kérte a párom.

Az elkérés a költözéskor megvolt kb.


Elmondta hogy egy ideje már együtt élünk, úgy gondoltuk szeretnénk összeházasodni, ehhez szeretné az áldásukat kérni..


Kb így 1 mondatban...

2013. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!

pár éve már együtt élünk, de úgy gondoltam, szép gesztus lenne ez a szülők felé, sokat köszönhetünk nekik

2013. jún. 19. 15:01
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Te ismered a párod, hogy neki bejönne-e.


Ha apámtól venne meg a férjem, egyrészt nemet mondanék, másrészt apám is nemet mondana, mert kiderülne, hogy nem ismer a kedvesem.

2013. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk az volt, hogy először eljegyeztük egymást, s utána kérte a férjem apukámtól az áldását. Apa örült neki, hogy nem lett belőle kihagyva, főleg, hogy én vagyok az ő kicsi lánya. (3 bátyám van.) Mondd el a saját szavaiddal azt, amit a többiek leírtak. Szerintem is szép gesztus, hiába éltek együtt, egy szülőnek mindig sokat jelent, ha a gyereke megházasodik. 28N
2013. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!