Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hölgyeim! Nektek hol kérték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Nektek hol kérték meg a kezeteket? Ha még ez nem volt, hol szeretnétek, hogy megkérjék?

Figyelt kérdés
Eljegyzés előtt állok és van pár elképzelésem is, hogy miként és hogyan kérem meg a barátnőm kezét, csak érdekelne más tapasztalat és vélemény is! :) csak komoly választ kérnék!

#eljegyzés #hol kérjék meg a kezeteket #hol kérték meg
2014. jún. 12. 17:35
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
91%
Városligetben a tónál, januárban, úgy hogy esett a hó :D, de nem térdelt le mert havas volt a föld :D
2014. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
95%

A barátnőm az évfordulójuk reggelén arra ébredt, hogy ott a gyűrű az ujján. A párja hajnalban suttyomban az ujjára húzta a gyűrűt.

Ehhez persze kellett az is, hogy a barátnőm mélyen alszik felőle elbonthatják a tetőt a feje fölül, és a gyűrű is könnyen felment az ujjára.

Aztán a párja csak várt, míg felébredt.

A gyűrűt a matrac alatt őrizgette és, amikor a barátnőm elaludt akkor óvatosan kivette a párna alá csúsztatta aztán onnan irány a gyűrűsujj.

Egy kicsit macerás nem mondom...

De állati nagy lett a meglepi reggel:))

2014. jún. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Én a Balaton parton szeretném, nyáron, a naplementében *.* De még párom sincs, úgy hogy ez csak egy álom egyenlőre :)
2014. jún. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
mivel abszolút nem szereti a köves gyűrűket és nem is szeretne eljegyzési gyűrűt(onnan tudom, hogy elmondta) csak is a 2 karika gyűrűt szeretné, ezért arra is gondoltam többek között, hogy veszek, csináltatok egy jóóó nagy csokrot a kedvenc virágjából és csináltatok egy tortát amit tudom, hogy imád amin az lenne, hogy lesz-e a feleségem! és itthon megcsinálom a szobát és mikor haza ér munkából, feldobná tuti! :) vagy étteremben és ott kérem meg csak ott nem tudom, hogy mivel! ékszert nem hord abszolút és nem is akar, csak majd a karika gyűrűt egyedül!
2014. jún. 12. 18:50
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk pont 1 hete volt.. Egy Budapest panoráma sétarepülés alkalmával kérte meg a kezemet. :)
2014. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
91%
Mexikóban, az indián kultúrák romjainál. Fantasztikus élmény volt, ráadásul mások is voltak ott, tapsoltak, csodálatos emlékeim egyike. Tudom, sok lány nem szereti a felhajtást, én nagyon. Pont ilyenről álmodtam.
2014. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
86%
Imádom a felhajtást*-*
2014. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
83%

Amikor ez történt még mindketten szülőkkel éltünk. A férjem családja (anya, testvér) pont nem volt otthon mert vidékre utaztak, és átmentünk oda hogy összepakoljunk pár dolgot. (strandra készültünk). Mikor odaértünk, ott a lakás nappalijában térdelt elém és megkérte a kezem. Nekem tetszett ez, hogy nem erőltetett agyonszervezett éttermes lánykérés volt és semmi ilyen....


Utána megünnepeltük 2 menettel:D Majd elindultuk a strandra. A haverjaival akkor találkoztam először. Még csak 1 hónapja voltunk együtt....1,5 év után házasodtunk. 28N

2014. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: a torta szerintem jó, meg a virág is, csak kicsit jobban időzíts, munka után még feszült az ember, hagyj neki egy kis lazulást, ráhangolódást.
2014. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ! :) örülök, hogy sokan írtatok! A tortás virágos verzió egyre jobban tetszik! :) és igazad van az időzítéssel! köszi! úgy lesz! vacsizik leül kicsit pihizni stb és meglepem! :) jóó is! :)
2014. jún. 12. 19:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!