Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Voltatok már olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben, hogy a barátotok megkérte a kezeteket, de ti még nem akartatok megházasodni, ezért nemet mondtatok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 11:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%
Igen, de ki is vágott mint macskát.................
2014. máj. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
45%
Ezerszer...
2014. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
59%
Hát nem ! :-/ Decemberben kérte meg a párom a kezemet ,eszembe nem jutott nem-et mondani ,nagyon boldog voltam ! Az ,hogy megkéri a kezedet ,nem jelenti azt ,hogy na akkor hajrá ,szervezni kell az esküvőt . Egyéni melyik pár mikor akarja az esküvőt lánykérés után . Vannak akik azt vallják 1-2 éven belül kell (!) én meg azt vallom magánügy !!! Lehet szerette volna a párod a kapcsolatotokat szorosabbra fűzni ,a majdani házasodási szándékát jelezni neked . Vagy te nem érzed úgy ,hogy a párod az ,akivel leélnéd életed és családot alapítanál ?
2014. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Én nem godnolkodok ennyire előre. Nagyon szeretem, de nem akarok még ilyeneken gondolkodni. 23 évesen nem érzem késznek magam erre, pláne hogy még össze sem költöztünk. Számomra az eljegyzés már egy nagyon komoly dolog. Meg is mondtam neki, hogy egyelőre még hanyagoljuk a témát, de félek, hogy emiatt nagyot csalódott, és később már nem fogja akarni vagy merni.
2014. máj. 10. 12:01
 5/33 anonim ***** válasza:
89%

szerintem ez egy jol mukodo, erett kapcsolatban nem igazan fordulhat elo, mert a felek tisztaban vannak egymas szandekaival. csak beszeltetek a hazassagrol lanykeres elott nem?

mi pl. parommal mindketten szeretnenk akar mar most osszehazasodni, de meg varunk, mert nem akarjuk kesobb elhamarkodott dontesnek latni, pedig mar 3 eve egyutt vagyunk es az anyagi alap megvan hozza. szoval el nem tudom kepzelni h egyszeruen ne tudjam, hogy hogy all a kapcsolatunk ehhez a temahoz.

20L

2014. máj. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Igen, beszéltünk erről többször is. Én már sokszor elmondtam neki, hogy egyelőre nem godnolkodok házasságban, gyerekről 30 előtt pedig szó sem lehet. Hirtelen jött, nem tudom miért gondolta, hogy ez enynire jó ötlet.
2014. máj. 10. 12:06
 7/33 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező, nézz más után! Téged dobni fognak és teljes joggal!
2014. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem érezném jogosnak. Mivel én tisztáztama szándékaimat már az elején. Ő nem tartotta ezt tiszteletben. :)
2014. máj. 10. 12:09
 9/33 anonim ***** válasza:
92%

Itt már a tinik is sírnak, hogy nem jegyzik el, így nem hiszem, hogy olyan gyakori lenne, hogy nemet mondanak.

Inkább minden jöttmentek igent mondanak csakhogy menyasszonynak mondhassák magukat.

2014. máj. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
97%
Milyen teljes joggal? A kérdező leírta, hogy ő már letisztázta, hogy számára még nincs itt az idő, erre a párja mégis megkérte a kezét.
2014. máj. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!