Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogyan szeretnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan szeretnétek, hogy megkérjék majd a kezeteket? Milyen lánykérésről álmodtok?

Figyelt kérdés
Ha van barátod, ha nincs, biztosan van egy elképzelésed! :)
2014. jan. 8. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem táplálok efelé elvárásokat. Legyen őszinte, és ne történjen sok ember előtt, mert az nem hozzám illik - de nyilván aki majd megkéri a kezemet, ezt tudni fogja :) Számomra ez nem egy nagy mérföldkő, nem is kell, hogy váratlanul érjen.

19L

2014. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmilyent, nem szeretnék házasodni.
2014. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

bár pasi vagyok,de szerintem ennél jobb nem kell :)

https://www.youtube.com/watch?v=7F9WZgTgB9E

2014. jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Letérdel és megkérdezi hogy hozzámennék e. Ennyi. Nem sok tudom de ez elég is. Semmi határvonal.
2014. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor inkább azt kérdezem, hogy hogyan nem szeretnétek :D


Egyébként 3-as válaszoló, sokan nem örülnének egy ilyen lánykérésnek, mert túl nagy a felhajtás, nem igazán személyes, ha csak a csaj kifejezetten azt szerette volna, hogy világraszóló legyen.

2014. jan. 8. 14:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmiképp se nagy tömeg előtt kérje meg a kezem, legjobb ha csak kettesben vagyunk.

És térdeljen le arra a 20 másodpercre amíg kimondom az igent:)

2014. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legeslegjobban?

Párizsban :)))))szerintem az annyira stílusos és romantikus...gyönyörű élmény lehet :)))

És engem sem zavar a tömeg :))))


Egyébként pedig bárhol jó lenne,csak már kérné meg :D :D

2014. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én kikötöttem neki, hogy nagyon fantáziadúsnak kell lennei, főleg azok után, hogy letérdelve gyűrűsdobozban adott karácsonyra egy ezüst medált még két éve... :) Tetszett meg, nem is vettem komolyan, mert akkor még nagyon az elején voltunk, de az biztos, hogy ha egyszer odateszi magát... én szeretném a csillagokat... meg hogy ne is sejtsek semmit. És ketten legyünk, ne nagy tömeg előtt, család nélkül, akár utazás keretében esetleg. Bár már az ritka ha valami romantikusat kitalál, szóval így bármi gyanús lehet... de mindegy. Oldja meg :D

Ezek a youtubon fentlévőek valahogy nagyon nem az én stílusom...

2014. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!