Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kérjem el a lány kezét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem el a lány kezét a szüleitől?

Figyelt kérdés

A párom családjánál szokás, hogy a fiú elkéri a lány kezét a szülőktől.De fogalmam sincs mit mondjak, hogy csináljam!!!(A lánykérést a párom szülinapján, családi kőrben tervezem)Segítsetek valamit kitalálni!!!

Köszi


2007. okt. 18. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
99%

Gondolom, már sejtik, sőt, az a jó, ha a barátnőd előre felkészíti őket.


Anyukájának és neki vigyél egy-egy nagy csokor virágot, apukájának valami jobb italt. Nem kellenek nagy szavak, úgyis sírásba vagy nevetésbe torkollik az egész. Nálunk legalábbis így volt két éve, és azóta is nagyon szép élmény.

2007. okt. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
99%

szia!


az én párom egyszerűen ennyit mondott a szüleimnek kb.:


szeretném, ha a lányukat hozzám adnák feleségül, vigyázok rá és boldoggá fogom tenni. nagyon szeretem és mindig vele leszek.


anyukám meghatódott rögtön!


egy csokor meg egy pezsgő/behűtött/ és sinen vagy!


sok boldogságot

2007. okt. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Az én testvérem úgy kérte meg a barátnője kezét a szülinapján, hogy mondta a szüleinknek, a lány szüleinek, mi lenne, ha... de a lánynak egy szót se. Annyit kértek, öltözzön fel szépen, kapott egy szép nagyon csokor virágot. (lánykérés után)

Apóspajtinak meg annyit mondott, kb. hogy xy bá, (vagy akármi) szeretném megkérni a lánya kezét, és boldoggá tenni.

2008. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát igen ez egy kissé nehéz feldatnak tűnik elsőre, de hidd el, hogy nem az. Foglald össze egy versbe, úgy talán könnyebb lesz. Sok Boldogságot Nektek!
2008. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


Nem egy ördöngös feladat elhiheted. Az hogy szülinapot választottál, az egy remek alkalom arra hogy megkérdd a barátnőd kezét!

Talán ez segít neked:


A nőhöz.


Nehéz most beszélnem, hisz izgatott vagyok,

De a lényeget illetően, kétséget nem hagyok.

S bár most izgulok kicsit, de kérdezni nem félek,

Hisz úgy lesz teljes életem, ha majd veled élek.

Édesapád előtt, most válaszolj hát nekem,

Hozzám jössz e feleségül, s élnél e velem ? / Itt a nő nem árt, ha igent mond./


Aztán az apjához.


Boldogság volt hallanom az imént a választ,

Amit én most teszek, az már nem is fáraszt.

Ha az ember a kérdésre az IGEN választ kapja,

Fontos még,hogy mindehhez mit szól a nő apja.

Ezért hát kérdezem, most tisztelettel tőle,

Adja e rá áldását, hogy én legyek a vője ?


Sok boldogságot! :)

2008. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
36%
Kérdezd meg először a szerelmedtől, hogy hozzád megy-e aztán az apjától, udvariasan. Egyébként bocsi, de TE AZ ŐSKORBAN ÉLSZ??
2009. márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Már bocs, de ha ez a lány családjánál szokás, akkor talán őket kellene megkérdezni, hogy hogy szokták csinálni. Mondjuk a lányt, vagy testvérét, unokatestvérét, nagymamáját, szóval aki pontosan tudja. Így kívülről elég fura ez, mert ma már a szülők felé bejelenteni szokták az eljegyzést, nem megkérni.
2009. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azóta mi a helyzet?:D
2009. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
szerintem fasság ez az egész lánykérősdi, most minek meghagyni azt az érzést a szülőknek, hogy elvileg válogathatnak a lányuknak!!! elkényezteted őket!! xD
2009. dec. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
igazábol a kicsi lánynak kéne tudni, hogy hozzádmegy-e vagy nem, tehát ha ő akarja, akkor a szülőknek kötelessége jóváhagyni, ha nem böszme állat a lánykérő, hanem rendes, becsületes, tisztességes gyerek. de ha ezek után elkezdenek válogatni ... akkor qrva gyorsan el kell húzni onnan!
2009. dec. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!