Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crankchuck kérdése:

Van egy lány akivel össze jönnék, csak félek a szüleitől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ti mit csinálnátok a helyemben? 17/F
2011. júl. 23. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Vennék egy baltát, és azt mondanám a szülőknek: Johnny's home!
2011. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:D orkok a szülei?
2011. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm szülei is utálnak engem :P már megszoktam :P nem a szüleivel akarsz összejönni vagy igen? :D ezen gondolkozz :P
2011. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mutasd meg azt, hogy mi van a lábad közt, aztán a mikroszkópikus méretek miatti röhögésben már nem gondolnak semmi rosszat:D
2011. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

22:42


Ez igaz, de kinek hiányzik, hogy megkeserítsék az életét.

2011. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igaz. Nem a szüleivel akarok összejönni :D De azért tartok tőlük amiket halottam....
2011. júl. 24. 00:44
 7/7 anonim válasza:

Ha szereted a lányt!!!

mindent meg teszel érte!! áldozatokat kell hoznod!

és a legfőbb! a szülei-vel is ki kell jönnöd ha ez nem siekrül nem annyira nagy gáz!

:)

meg mondod nekik vigyázni fogsz rás ezereted becsülőd ha nem fogadjűák el köpj a képükbe ennyi :D

2013. okt. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!